ویزای نمایشگاهی دامپزشکی VETERINEXPO 2019 بلژیک | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاهی دامپزشکی VETERINEXPO 2019 بلژیک

نمایشگاهی دامپزشکی VETERINEXPO 2019 بلژیک
۰
(۰)

VETERINEXPO نمایشگاه تجاری حرفه ای با موضوع دامپزشکی است که سالانه برگزار میشود . محل برگزاری نمایشگاه VETERINEXPO در سال ۲۰۱۹ شهر سینه در شهرستان دینان در منطقه فدرال والوون کشور بلژیک است . در سال ۲۰۱۹ سی و نهمین دوره از نمایشگاه بین المللی دامپزشکی در بلژیک تحت عنوان Veterinexpo در ۲۳ و ۲۴ نوامبر در Ciney Expo برگزار می شود. مانند هر سال ، این نمایشگاه برای همه دامپزشکان و متخصصان دنیای بهداشت حیوانات و همراهانشان آزاد است. کمیسیون دامپزشکی که متشکل از گروهی از دانشجویان رشته دامپزشکی است جز سازماند دهنده های این رویداد می باشند . نمایشگاه Vétérinexpo فرصتی استثنایی برای غرفه داران و بازدید کنندگان به طور یکسان برای ملاقات با شخصیت های مختلف دنیای دامپزشکی است. این نمایش به شما امکان می دهد محصولات و مواد جدید و همچنین پیوند یا حفظ مخاطبین مهم را داشته باشید . Vétérinexpo از سال ۱۹۸۱ وجود داشته و قبلا در اتاق Jolibois از Woluwé St Pierre و سپس در AUTOLOAD در Cinquantenaire در بروکسل برگزار شد ،در آغاز دهه ۱۹۹۰ ، این نمایشگاه پیش از آنکه در کافه تریا دانشکده برگزار شد ، در مرکز نمایشگاه بروکسل برگزار شد. در سال ۲۰۰۱ ، La Générale تصمیم به جابجایی سالن به Wex در مارچه-فامن گرفت. از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ این نمایش در Ciney Expo برگزار شد. برای نسخه ۲۰۱۶ ، Vétérinexpo برای اولین بار در لیبرامونت درهای خود را باز کرد. سرانجام با بازگشت به Ciney Expo ، نسخه ۲۰۱۷ مشخص شد. امسال سال ۲۰۱۹ دوباره شاهد برگزاری نمایش در Ciney Expo خواهیم بود ،یادآوری می کنیم که Vétérinexpo منحصرا توسط دانشجویان S.G.E.M.V سازماندهی شده است.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای بلژیک و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت بلژیک ، ويزای نمايشگاهی بلژیک ، تور نمايشگاهی بلژیک ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تحصیلی بلژیک ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی بلژیک می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه دامپزشکی VETERINEXPO 2019 بلژیک
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاهی دامپزشکی VETERINEXPO 2019 بلژیک
    • نمایشگاهی دامپزشکی VETERINEXPO 2019 بلژیک
    • نمایشگاهی دامپزشکی VETERINEXPO 2019 بلژیک
    • نمایشگاهی دامپزشکی VETERINEXPO 2019 بلژیک