ویزای نمایشگاهی تدارکات و حمل و نقل LOGISTIK & TRANSPORT 2019 سوئد | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاهی تدارکات و حمل و نقل LOGISTIK & TRANSPORT 2019 سوئد

ویزای نمایشگاهی تدارکات و حمل و نقل LOGISTIK & TRANSPORT 2019 سوئد
۰
(۰)

نمایشگاه و کنفرانس تدارکات و حمل و نقل LOGISTIK & TRANSPORT سالانه برگزار میشود .گوتِنبُرگ دومین شهر بزرگ سوئد از تاریخ ۵ – ۶ نوامبر ۲۰۱۹ میزبان رویداد Logistik & Transport می باشد .حمل و نقل و لجستیک با کیفیت بالا کمک کننده ای حیاتی در رونق اقتصادهای مدرن هستند. اما به نظر می رسد هر روز چالش های آن بیشتر می شود. جهان به سرعت در حال تغییر است بنابراین راه حل هایی که امروز کار می کنند لزوماً فردا کار نمی کنند. با ما در Logistik & Transport ، نمایشگاه و کنفرانس پیشرو در منطقه نوردیک ، برای کل جامعه حمل و نقل و تدارکات همراه شوید. فناوری و زیرساخت هایی را کشف کنید که اصطکاک ها را از زنجیره های تأمین جهانی آینده حذف می کند. جمعیت شهری رو به افزایش است. در پایان سال گذشته ، تقریباً ۸.۸ میلیون نفر از ساکنان سوئد در شهرها زندگی می کردند. این ۸۷ درصد از جمعیت سوئد را است. اما با متراکم تر شدن شهرها ، چگونه می توانیم ترافیک ، تراکم ، سر و صدا و …. را مدیریت کنیم؟ این سؤالات در یک میزگرد در مورد تدارکات شهری در نمایشگاه لجستیک و حمل و نقل LOGISTIK & TRANSPORT پاسخ داده میشود . تحولاتی مانند تجارت آنلاین ، صنعت هوشمند و اینترنت بدان معنی است که هر شرکتی برای حفظ رقابت باید در راه حل های حمل و نقل و لجستیک با کیفیت بالا سرمایه گذاری کند. Logistik & Transport بزرگترین کنفرانس و نمایشگاه منطقه نوردیک برای جامعه حمل و نقل و لجستیک است و مدیر عاملان و تصمیم گیرندگان اصلی را از شرکتهای برتر اسکاندیناوی جذب می کند. بنابراین ، این فرصت شماست که در یک فضای دوستانه و شغلی با  ۵،۵۰۰ سرمایه گذار در راه حل های لجستیک و تدارکات استراتژیک ملاقات کنید.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای سوئد و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت سوئد ، ويزای نمايشگاهی سوئد ، تور نمايشگاهی سوئد ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تضمینی سوئد ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی سوئد می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه تدارکات و حمل و نقل LOGISTIK & TRANSPORT 2019 سوئد
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • ویزای نمایشگاهی تدارکات و حمل و نقل LOGISTIK & TRANSPORT 2019 سوئد
    • ویزای نمایشگاهی تدارکات و حمل و نقل LOGISTIK & TRANSPORT 2019 سوئد
    • ویزای نمایشگاهی تدارکات و حمل و نقل LOGISTIK & TRANSPORT 2019 سوئد
    • ویزای نمایشگاهی تدارکات و حمل و نقل LOGISTIK & TRANSPORT 2019 سوئد