ویزای نمایشگاهی تجهیزات دریایی METSTRADE 2019 هلند

نمایشگاهی تجهیزات دریایی METSTRADE 2019 هلند

نمایشگاه METSTRADE بزرگترین نمایشگاه جهانی در زمینه تجهیزات ، مواد و سیستم های دریایی در دنیا است که سالانه برگزار میشود . نمایشگاه METSTRADE در سال ۲۰۱۹ در آمستردام پایتخت کشور هلند می‌باشد. METSTRADE تنها نمایشگاه بین المللی B2B واقعی برای صنعت دریایی هست و از زمان راه اندازی در سال ۱۹۸۸ به عنوان بستری برای نوآوری ، تحولات بازار و شبکه سازی خدمت کرده است . علاوه بر صنعت تفریحات دریایی و اوقات فراغت برای سه بخش تخصصی یعنی Superyachts نیز فعالیت دارد . METSTRADE بزرگترین و پر بازدیدترین نمایشگاه تجهیزات دریایی اوقات فراغت B2B در جهان ، که ده ها سال است که دست اندر کاران صنعت دریایی را گرد هم می آورد. این پلتفرم و جامعه جهانی تجاری بر نوآوری ، تحولات بازار و شبکه در محل متمرکز است. نمایشگاه METSTRADE با بیش از ۱۱۶ ملیت مختلف و با بیش از ۱۶۰۰ غرفه دار و هزاران بازدید کننده در انتظار شماست .
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای هلند و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت هلند ، ويزای نمايشگاهی هلند ، تور نمايشگاهی هلند ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کاری هلند ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی هلند می باشد .

پکیج ویزای نمایشگاه تجهیزات دریایی METSTRADE 2019 هلند
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاهی تجهیزات دریایی METSTRADE 2019 هلند
  • نمایشگاهی تجهیزات دریایی METSTRADE 2019 هلند
  • نمایشگاهی تجهیزات دریایی METSTRADE 2019 هلند
  • نمایشگاهی تجهیزات دریایی METSTRADE 2019 هلند
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • Amsterdam RAI Exhibitions