ویزای تجاری نمایشگاه کشاورزی AGRIALP 2019 ایتالیا

نمایشگاه کشاورزی AGRIALP 2019 ایتالیا

نمایشگاه تجاری کشاورزی منطقه آلپ دو سالی یکبار با نام AGRIALP برگزار میشود . شهر بولتسانو یا بولزانو در شمال ایتالیا  که در رشته کوه‌های آلپ در میان اتریش و ایتالیا واقع شده است میزبانی این رویداد را بر عهده دارد .آگری آلپ مهمترین نمایشگاه کشاورزی در منطقه آلپ است و تقریباً قدمت ۵۰ ساله دارد . از هفتم تا دهم نوامبر ۲۰۱۹ ، Agrialp برای ۲۶مین بار می خواهد ترکیبی شناخته شده از نمایشگاه محصولات تخصصی با حدود ۴۵۰ غرفه دار و همچنین یک برنامه اطلاع رسانی هیجان انگیز را از انجمن کشاورزان جنوب شرقی تیروئل و همچنین نمایش محبوب حیوانات ارائه دهد. کشاورزان و ارائه دهندگان خدمات عمومی ، مزرعه داران و همچنین زنبورداران و صنعتگران در نمایشگاه AGRIALP شرکت می کنند . اطلاعات ، تجهیزات و خدمات جدید و همچنین تبادل مستقیم تجربه ، بخش پردازش ، بسته بندی و بازاریابی محصولات کشاورزی نیز مواردی هست که در این نمایشگاه وجود خواهد داشت .

بخش های نمایشگاه AGRIALP عبارتند از :

  – کشاورزی
تاکستان ، کشاورزی ارگانیک ، کشت و خاک ، برداشت و مراقبت ، تراکتور و لوازم جانبی ، کمکهای فنی

– دام
دامپروری و مراقبت از حیوانات ، تولید شیر ، حفظ مواد غذایی و تغذیه

-جنگلداری
ماشین آلات نجاری و پردازش چوب 

-انرژی تجدید پذیر
فناوری بیوگاز ، سیستم های جمع آوری آب باران

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا ، ويزای نمايشگاهی ایتالیا ، تور نمايشگاهی ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کاری ایتالیا ، ویزای تجاری ایتالیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی ایتالیا می باشد .

 


 

پکیج ویزای نمایشگاه کشاورزی AGRIALP 2019 ایتالیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه کشاورزی AGRIALP 2019 ایتالیا
  • نمایشگاه کشاورزی AGRIALP 2019 ایتالیا
  • نمایشگاه کشاورزی AGRIALP 2019 ایتالیا
  • نمایشگاه کشاورزی AGRIALP 2019 ایتالیا
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • Fiera Bolzano Spa