ویزای تجاری نمایشگاه مواد معدنی MINERALS BRATISLAVA 2019 اسلواکی

نمایشگاه مواد معدنی MINERALS BRATISLAVA 2019 اسلواکی

اگر جز متخصصان و علاقه مندان به مواد و سنگ های معدنی هستید می توانید شرکت در نمایشگاه MINERALS BRATISLAVA که سالانه برگزار میشود را مد نظر خود داشته باشید . محل برگزاری نمایشگاه هم همان طور که در نام آن مشخص است شهر براتیسلاوا ‏ پایتخت کشور اسلوواکی است . نمایشگاه بین المللی مواد معدنی ، فسیل ها ، سنگ های قیمتی و جواهرات BRATISLAVA ، این رویداد همزمان با بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب برگزار می شود و فرصتی بی نظیر را برای کشف و بازدید شگفت انگیزی های زمین به شکل سنگ ، مواد معدنی و فسیل ارمغان می آورد. کلکسیونرها و بازرگانان با امکان خرید یا مبادله ، محصولات خود را برای کلیه علاقه مندان به جواهرات و فسیل ها ، اعم از حرفه ای ها و عموم مردم به نمایش می گذارند. نمایشگاه Incheba Expo براتیسلاوا طیف گسترده ای از امکانات را از سمینارها و کنفرانس های مطبوعاتی در مقیاس کوچک گرفته تا رویدادهای کلان با اهمیت بین المللی را برای برگزاری رویدادها ارائه می دهد. 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای اسلواکی و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اسلواکی ، ويزای نمايشگاهی اسلواکی ، تور نمايشگاهی اسلواکی ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کاری اسلواکی ، ویزای تجاری ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی اسلواکی می باشد .

 


 

پکیج ویزای نمایشگاه مواد معدنی MINERALS BRATISLAVA 2019 اسلواکی
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه مواد معدنی MINERALS BRATISLAVA 2019 اسلواکی
  • نمایشگاه مواد معدنی MINERALS BRATISLAVA 2019 اسلواکی
  • نمایشگاه مواد معدنی MINERALS BRATISLAVA 2019 اسلواکی
  • نمایشگاه مواد معدنی MINERALS BRATISLAVA 2019 اسلواکی
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • Incheba Jsc