ویزای تجاری نمایشگاه فناوری چسب EXPOBONDING 2019 لهستان

نمایشگاه فناوری چسب EXPOBONDING 2019 لهستان

نمایشگاه تجاری فناوری چسب که سالانه با نام EXPOBONDING برگزار میشود . ساسنوویتس یکی از شهرهای جنوبی لهستان میزبانی این رویداد را در سال ۲۰۱۹ بر عهده دارد . سومین دوره رویداد اختصاص داده شده به موضوع چسب در نمایشگاه فناوری چسب ExpoBONDING  که در تاریخ ۲۰ تا ۲۱ نوامبر ۲۰۱۹ در نمایشگاه و مر کز کنفرانس Expo Silesia در Sosnowiec برگزار می شود . هدف از نمایشگاه ExpoBONDING ایجاد مکانی برای جلسه ، ارائه و بحث در مورد تولید کنندگان و توزیع کنندگان مواد و دستگاه های چسب با نمایندگان صنایع منتخب است. به موازات نمایشگاه ExpoBONDING ، سومین سمینار بین المللی باندینگ توسط موسسه جوشکاری از Gliwice برگزار می شود. تولید کنندگان و توزیع کنندگان چسب های صنعتی ، پاک کننده های سطحی و شیمیایی صنعتی ، درزگیرها و رزین ها ، ابزارهای تخصصی ، روبات ها و خطوط چسب روباتیک ، لوازم جانبی و ابزار دستی ، مقالات OHS. نمایندگان شرکت هایی از تقریباً در تمام بخش های صنعت ، به ویژه صنایع خودرو ، پلاستیک ، سازه های فلزی ، راه آهن ، ساخت و ساز ، ماشین آلات و ماشین آلات برقی ، برق ، مبلمان ، بسته بندی ، چرم و شیشه از این نمایشگاه بازدید می کنند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کاری لهستان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ،ویزای تجاری لهستان ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی لهستان می باشد .

 


 

پکیج ویزای نمایشگاه فناوری چسب EXPOBONDING 2019 لهستان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه فناوری چسب EXPOBONDING 2019 لهستان
  • نمایشگاه فناوری چسب EXPOBONDING 2019 لهستان
  • نمایشگاه فناوری چسب EXPOBONDING 2019 لهستان
  • نمایشگاه فناوری چسب EXPOBONDING 2019 لهستان
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • Expo Silesia Sp. z o.o