ویزای تجاری نمایشگاه فتوولتائیک RENEXPO PV 2019 اتریش

نمایشگاه فتوولتائیک RENEXPO PV 2019 اتریش

RENEXPO PV نمایشگاه و کنفرانس بین المللی تجاری با موضوع فتوولتائیک ( فتوولتائیک سیستمی است که قادر به تبدیل مستقیم انرژی خورشیدی به انرژی الکتریسیته می‌باشد ) است . این رویداد سالانه امسال در شهر زالتسبورگ چهارمین شهر بزرگ اتریش و مرکز ایالت زالتسبورگ در غرب اتریش برگزار میشود . RENEXPO INTERHYDRO بزرگترین نمایشگاه تجاری همراه با کنگره در منطقه آلمانی زبان و نقطه ملاقاتی برای صنعتی برق آبی است. در اینجا کارشناسان نوآوری و پتانسیل های آینده منبع احیا کننده انرژی را ارائه می دهند .انرژی ای ابتکاری ، زیست محیطی و پایدار. در سمینار: ساخت و بهره برداری از جایگاه های سوخت رسانی الکتریکی در نیروگاه های کوچکی برق در روز جمعه ۲۹.۱۱.۲۰۱۹ ، توسط Kleinwasserkraft Österreich بررسی میشود و مهمترین سؤالات در مورد ساخت و بهره برداری از ایستگاه های برقی در نیروگاه های کوچک برقی روشن خواهد شد . نمایشگاه RENEXPO PV رویدادی تخصصی است که در زمینه فتوولتائیک  برگزار میشود .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای اتریش و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اتریش ، ويزای نمايشگاهی اتریش ، تور نمايشگاهی اتریش ، ویزای کاری اتریش ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی اتریش می باشد .

 


 

پکیج ویزای نمایشگاه فتوولتائیک RENEXPO PV 2019 اتریش
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه فتوولتائیک RENEXPO PV 2019 اتریش
  • نمایشگاه فتوولتائیک RENEXPO PV 2019 اتریش
  • نمایشگاه فتوولتائیک RENEXPO PV 2019 اتریش
  • نمایشگاه فتوولتائیک RENEXPO PV 2019 اتریش
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • REECO Austria GmbH