ویزای تجاری نمایشگاه فتوولتائیک RENEXPO PV 2019 اتریش | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای تجاری نمایشگاه فتوولتائیک RENEXPO PV 2019 اتریش

نمایشگاه فتوولتائیک RENEXPO PV 2019 اتریش
۰
(۰)

RENEXPO PV نمایشگاه و کنفرانس بین المللی تجاری با موضوع فتوولتائیک ( فتوولتائیک سیستمی است که قادر به تبدیل مستقیم انرژی خورشیدی به انرژی الکتریسیته می‌باشد ) است . این رویداد سالانه امسال در شهر زالتسبورگ چهارمین شهر بزرگ اتریش و مرکز ایالت زالتسبورگ در غرب اتریش برگزار میشود . RENEXPO INTERHYDRO بزرگترین نمایشگاه تجاری همراه با کنگره در منطقه آلمانی زبان و نقطه ملاقاتی برای صنعتی برق آبی است. در اینجا کارشناسان نوآوری و پتانسیل های آینده منبع احیا کننده انرژی را ارائه می دهند .انرژی ای ابتکاری ، زیست محیطی و پایدار. در سمینار: ساخت و بهره برداری از جایگاه های سوخت رسانی الکتریکی در نیروگاه های کوچکی برق در روز جمعه ۲۹.۱۱.۲۰۱۹ ، توسط Kleinwasserkraft Österreich بررسی میشود و مهمترین سؤالات در مورد ساخت و بهره برداری از ایستگاه های برقی در نیروگاه های کوچک برقی روشن خواهد شد . نمایشگاه RENEXPO PV رویدادی تخصصی است که در زمینه فتوولتائیک  برگزار میشود .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای اتریش و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اتریش ، ويزای نمايشگاهی اتریش ، تور نمايشگاهی اتریش ، ویزای کاری اتریش ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی اتریش می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه فتوولتائیک RENEXPO PV 2019 اتریش
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه فتوولتائیک RENEXPO PV 2019 اتریش
    • نمایشگاه فتوولتائیک RENEXPO PV 2019 اتریش
    • نمایشگاه فتوولتائیک RENEXPO PV 2019 اتریش
    • نمایشگاه فتوولتائیک RENEXPO PV 2019 اتریش