ویزای تجاری نمایشگاه ساخت و ساز SWISSBAU 2020 سوئیس | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای تجاری نمایشگاه ساخت و ساز SWISSBAU 2020 سوئیس

نمایشگاه ساخت و ساز SWISSBAU 2020 سوئیس
۰
(۰)

نمایشگاه ساختمان سوئیس که تحت عنوان SWISSBAU دو سالی یکبار در شهر بازل سومین شهر پرجمعیت کشور سوئیس برگزار میشود . Swissbau به عنوان نمایشگاه تجاری پیشرو در صنعت ساخت و ساز و املاک و مستغلات سوئیس می باشد ، هر دو سال ، Swissbau منبعی الهام بخش و بستر بحث و نوآوری برای برنامه ریزی ، ساخت و ساز و صنعت املاک و مستغلات سوئیس را فراهم می کند. به عنوان یک نمایشگاه تراز یک ویژه ساخت و ساز و املاک و مستغلات سوئیس ، Swissbau یک چشم انداز و یک نیروی جذاب است و در حدود ۸۰٪ بازدید کنندگان حرفه ای را به خود جذب می کند تا از محصولات خلاقانه و رویدادهای آموزنده آن الهام بگیرند. در طول پنج روز نمایشگاه ، بیش از ۸۰۰ غرفه دار محصولات و خدمات خود را در ۱۱۰،۰۰۰ متر مربع از فضای نمایشگاه ارائه می دهند. از ۱۴ تا ۱۸ ژانویه سال ۲۰۲۰ ، Swissbau بار دیگر تمام رشته های ساختمان را زیر یک سقف متحد می کند و تصمیم گیرندگان صنعت ساخت و ساز را به شهر بازل می آورد. دو سبک Swissbau Focus و Swissbau Innovation Lab با موفقیت تجربه شده اند. Swissbau Focus به همراه انجمنهای صنفی ، مؤسسات و مؤسسات آموزش عالی ، یک رویداد و بستر شبکه ارتباطی را ارائه می دهد. آزمایشگاه نوآوری Swissbau که برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد ، محور ساختمان دیجیتالی است و رویکردهای خلاقانه ای را به نمایش می گذارد. Swissbau به عنوان پیشرو در نمایشگاه ساخت و ساز و املاک و مستغلات سوئیس ، هم به غرفه داران و هم به بازدید کنندگان یک پلت فرم تجربی کاملاً مرتبط ، موضعی و بین رشته ای را ارائه می دهد. Swissbau یکی از بزرگترین نمایشگاه های تجاری اروپا برای صنعت ساخت و ساز است و هر دو سال یک ملاقات مرکزی برای صنعت ساخت و ساز و املاک و مستغلات سوئیس ایجاد می کند .
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزا سوئیس و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت سوئیس ، ويزا نمايشگاه سوئیس ، تور نمايشگاه سوئیس ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزا تجاری سوئیس ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی سوئیس مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه ساخت و ساز SWISSBAU 2020 سوئیس
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه ساخت و ساز SWISSBAU 2020 سوئیس
    • نمایشگاه ساخت و ساز SWISSBAU 2020 سوئیس
    • نمایشگاه ساخت و ساز SWISSBAU 2020 سوئیس
    • نمایشگاه ساخت و ساز SWISSBAU 2020 سوئیس