ویزای تجاری نمایشگاه ریخته گری EUROGUSS 2020 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای تجاری نمایشگاه ریخته گری EUROGUSS 2020 آلمان

نمایشگاه ریخته گری EUROGUSS 2020 آلمان
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی تجاری EUROGUSS دو سالی یکبار برگزار میشود و در سال ۲۰۲۰ در نورْنْبِرْگ یا نورِمْبِرْگ در ایالت بایرن آلمان برگزار خواهد شد . EUROGUSS نمایشگاه بین المللی و تجاری است که به صنعت ریخته گری و فناوری ، فرآیندها ، محصولات این صنعت اختصاص داده شده است ! ۱۴ تا ۱۶ ژانویه ۲۰۲۰ در نورنبرگ برای سیزدهمین بار ، نمایشگاه بین المللی صنعت ریخته گری در بزرگترین نمایشگاه تجاری اروپا برگزار می شود. راه حل های ابتکاری برای فرآیندهای ریخته گری مانند آلومینیوم ریخته گری ، قالب ریخته گری منیزیم یا ریخته گری روی را نمایش داده می شود. نمونه سازی ، ماشین های ریخته گری و آزمایش مواد نیز در کانون توجه قرار دارند. بهینه سازی فرآیند و فعالیتهای جدید در فناوری ریخته گری با اقدامات مختلف دیجیتالیزاسیون ، گردش کار در کارخانه های ریخته گری قالب می تواند از نظر هزینه و بهره وری کارآمدتر شود. علاوه بر این ، کارخانه های ریخته گری می توانند از داده های به دست آمده استفاده کرده و در نتیجه زمینه های تجاری دیگری را نیز باز کنند. اصطلاحات “دیجیتالی شدن” و “صنعت ۴.۰” ، که به طور مداوم در رسانه ها ذکر می شوند ، عبارتند از شبکه سازی ماشین ها و پردازش ها با فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی که مقدار زیادی از داده ها را با سرعت بالا انتقال و پردازش می کنند. نقش مهمی توسط اینترنت ایفا می شود. همانطور که “Forum Industrie 4.0” که توسط فدراسیون مهندسی آلمان (VDMA) در صفحه اصلی خود توضیح داده است ، دیجیتالی شدن تمام مناطق صنعت را ضبط و شکل می دهد. این مجمع که در آن صنعت ریخته گری توسط گروه کاری VDMA / BDG ریخته گری ۴.۰ ارائه شده است ، همچنین نشریاتی در مورد صنعت ۴.۰ ارائه می دهد.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای شينگن آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاه آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای کاری آلمان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی آلمان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه ریخته گری EUROGUSS 2020 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه ریخته گری EUROGUSS 2020 آلمان
  • نمایشگاه ریخته گری EUROGUSS 2020 آلمان
  • نمایشگاه ریخته گری EUROGUSS 2020 آلمان
  • نمایشگاه ریخته گری EUROGUSS 2020 آلمان
  • نمایشگاه ریخته گری EUROGUSS 2020 آلمان
  • نمایشگاه ریخته گری EUROGUSS 2020 آلمان
  • نمایشگاه ریخته گری EUROGUSS 2020 آلمان
  • نمایشگاه ریخته گری EUROGUSS 2020 آلمان