ویزای تجاری نمایشگاه تکنولوژی فلزکاری و ورق SCHWEISSTEC 2019 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای تجاری نمایشگاه تکنولوژی فلزکاری و ورق SCHWEISSTEC 2019 آلمان

نمایشگاه تکنولوژی فلزکاری و ورق SCHWEISSTEC 2019 آلمان
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی تجاری فناوری ورق ، نمایشگاه تخصصی بین المللی Schweisstec کلیه مراحل اتصال مکانیکی و حرارتی مربوطه و همچنین فرآیندهای جوشکاری حرارتی را ارائه می دهد. رویداد Schweisstec دو سالی یکبار برگزار میشود و در سال ۲۰۱۹ در اشتوتگارت پایتخت ایالت بادن-وورتمبرگ در جنوب غربی کشور آلمان برگزار خواهد شد . نمایشگاه دومنظوره تجاری Blechexpo و Schweisstec هر دو سال یکبار در Landesmesse اشتوتگارت برگزار می شود و تنها رویداد در سراسر جهان است که به فن آوری های مکمل کار ورق و فن آوری جوشکاری پرداخته است. هدف اعلام شده از نمایشگاه بین المللی تجاری Schweisstec ، ارائه کل زنجیره فرآیند پردازش ورق های فلز سرد و همچنین برش حرارتی یا مکانیکی ، جوش به فناوری است.
نمایشگاه تجاری Blechexpo همیشه با نمایشگاه Schweisstec برگزار می شود. بنابراین ، راه حل های دقیق و سیستمی برای زنجیره های فرآیند در تولید ورق های فلزی ، مشخصات و لوله ها به صورت یکپارچه ارائه می شوند.  چهاردهمین دوره Blechexpo به همراه هفتمین دوره Schweisstec  از ۵ تا ۸ نوامبر ۲۰۱۹ در اشتوتگارت برگزار خواهد شد .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کار آلمان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی آلمان می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه تکنولوژی فلزکاری و ورق SCHWEISSTEC 2019 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه تکنولوژی فلزکاری و ورق SCHWEISSTEC 2019 آلمان
    • نمایشگاه تکنولوژی فلزکاری و ورق SCHWEISSTEC 2019 آلمان
    • نمایشگاه تکنولوژی فلزکاری و ورق SCHWEISSTEC 2019 آلمان
    • نمایشگاه تکنولوژی فلزکاری و ورق SCHWEISSTEC 2019 آلمان