ویزای تجاری نمایشگاه تجهیزات حمام IDEO BAIN 2019 فرانسه

نمایشگاه حمام IDEO BAIN 2019 فرانسه

نمایشگاه تجهیزات و وسائل حمام دو سالی یکبار با نام IDEO BAIN در شهر پاریس برگزار می گردد . راه حل های حمامی را Idéobain بیابید . نمایشگاه تجاری IDEO BAIN با موضوعاتحمام و طراحی داخلی آن، رویدادی فرانسوی است که به نصاب و طراحان اجازه می دهد محصولاتی را پیدا کنند که بتوانند پاسخگوی نیاز مشتریان آنها باشد و بتوانند پروژه های خود را آغاز کنند. در IDEO BAIN نوآوری ها و آخرین روندها را در زمسنه حمام ها کشف کنید . Idéobain نمایشگاه تجاری فرانسوی است که متخصص در مواد و تجهیزات حمام است. این نمایشگاه آخرین روندها در سبک یا چیدمان این بخش را نشان می دهد. برای این سری جدید ، Idéobain قصد دارد به مکان ملاقاتی مورد نیاز برای معماران و دکوراتورها و همچنین نصب کننده ها (بالابرها ، کاشی کارها ، مهندسان گرمایش ، وسایل جانبی) و توزیع کنندگان ویژه تبدیل شود.
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری ، ویزای فوری فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی فرانسه می باشد .

پکیج ویزای نمایشگاه حمام IDEO BAIN 2019 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه حمام IDEO BAIN 2019 فرانسه
  • نمایشگاه حمام IDEO BAIN 2019 فرانسه
  • نمایشگاه حمام IDEO BAIN 2019 فرانسه
  • نمایشگاه حمام IDEO BAIN 2019 فرانسه
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • Reed Expositions France
  • Reed Exhibitions Companies

درخواست شما ثبت و کارشناس شمیران گشت با شما تماس خواهند گرفت . 

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

 

شماره تماس شما (الزامی)

 

توضیحات ( بعد از ثبت درخواست کارشناس شمیران گشت با شما تماس می گیرد)