ویزای تجاری نمایشگاه تجهیزات حمام IDEO BAIN 2019 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای تجاری نمایشگاه تجهیزات حمام IDEO BAIN 2019 فرانسه

نمایشگاه حمام IDEO BAIN 2019 فرانسه
۰
(۰)

نمایشگاه تجهیزات و وسائل حمام دو سالی یکبار با نام IDEO BAIN در شهر پاریس برگزار می گردد . راه حل های حمامی را Idéobain بیابید . نمایشگاه تجاری IDEO BAIN با موضوعاتحمام و طراحی داخلی آن، رویدادی فرانسوی است که به نصاب و طراحان اجازه می دهد محصولاتی را پیدا کنند که بتوانند پاسخگوی نیاز مشتریان آنها باشد و بتوانند پروژه های خود را آغاز کنند. در IDEO BAIN نوآوری ها و آخرین روندها را در زمسنه حمام ها کشف کنید . Idéobain نمایشگاه تجاری فرانسوی است که متخصص در مواد و تجهیزات حمام است. این نمایشگاه آخرین روندها در سبک یا چیدمان این بخش را نشان می دهد. برای این سری جدید ، Idéobain قصد دارد به مکان ملاقاتی مورد نیاز برای معماران و دکوراتورها و همچنین نصب کننده ها (بالابرها ، کاشی کارها ، مهندسان گرمایش ، وسایل جانبی) و توزیع کنندگان ویژه تبدیل شود.
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری ، ویزای فوری فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی فرانسه می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه حمام IDEO BAIN 2019 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه حمام IDEO BAIN 2019 فرانسه
    • نمایشگاه حمام IDEO BAIN 2019 فرانسه
    • نمایشگاه حمام IDEO BAIN 2019 فرانسه
    • نمایشگاه حمام IDEO BAIN 2019 فرانسه