ویزای تجاری نمایشگاه تجهیزات تفریحی و سرگرمی SIPAC 2019 ایتالیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای تجاری نمایشگاه تجهیزات تفریحی و سرگرمی SIPAC 2019 ایتالیا

نمایشگاه تجهیزات تفریحی و سرگرمی SIPAC 2019 ایتالیا
۰
(۰)

SIPAC عنوان یک رویداد سالانه در زمینه وسائل و لوازم تفریحی و سرگرمی  می باشد ، نمایشگاه SIPAC در سال ۲۰۱۹ در شهر پادووا در شمال ایتالیا که مرکز استان پادوا و قطب اقتصادی و ارتباطی این ناحیه‌است برگزار میشود . نمایشگاهی بین المللی تجاری مناسب فعالان عرصه های اقامتگاه های تفریحی و زمین های بازی می باشد . کنفرانس ملی Federcamping Faita و سمینارهای انجام شده توسط متخصصان واجد شرایط ، SIPAC را به تنها سکوی حرفه ای واقعی ایتالیایی با ابعاد اروپایی اختصاص داده شده به تسهیلات اسکان گردشگران در فضای باز و تأمین کنندگان آن اختصاص می دهد. SIPAC همچنین صاحبان کمپینگ و دهکده های گردشگری کشورهای همسایه (کرواسی ، اسلوونی ، سوئیس) را جمع کرده است و این یک فرصت بی نظیر برای کشف پیشنهادهای جهانی است که بازار سرگرمی و تفریحات در فضای باز را می تواند ارائه دهد! این رویداد تنها رویداد BtoB ایتالیایی است که کاملاً به دنیای حرفه ای در فضای باز اختصاص داده شده است. در ایتالیا در طول سال نمایشگاه های زیادی به منظور کمپینگ و زندگی در فضای باز وجود دارد. بخش عمومی SIPAC منحصراً از متخصصان بخش فضای باز تشکیل شده است. متفاوت از یک رویداد “گسترده” ، SIPAC برای مدت نه سال خود را به عنوان تنها رویداد ایتالیایی پیشنهاد مطرح کرده است که در مورد کمپینگ صحبت می کند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا ، ويزای نمايشگاهی ایتالیا ، تور نمايشگاهی ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری ایتالیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی ایتالیا می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه تجهیزات تفریحی و سرگرمی SIPAC 2019 ایتالیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه تجهیزات تفریحی و سرگرمی SIPAC 2019 ایتالیا
    • نمایشگاه تجهیزات تفریحی و سرگرمی SIPAC 2019 ایتالیا
    • نمایشگاه تجهیزات تفریحی و سرگرمی SIPAC 2019 ایتالیا
    • نمایشگاه تجهیزات تفریحی و سرگرمی SIPAC 2019 ایتالیا