نمایشگاه حمل و نقل عمومی و هوشمند TRANSPORT TICKETING GLOBAL 2022 انگلیس | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه حمل و نقل عمومی و هوشمند TRANSPORT TICKETING GLOBAL 2022 انگلیس

نمایشگاه حمل و نقل عمومی و هوشمند TRANSPORT TICKETING GLOBAL 2022 انگلیس
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و سیستم های حمل و نقل هوشمند که سالانه با عنوان رویداد TRANSPORT TICKETING GLOBAL برگزار می گرد . این نمایشگاه در سال ۲۰۲۲ در شهر لندن انگلستان برگزار خواهد شد . با همکاری آژانس شمیران گشت به راحتی شما هم می توانید در این رویداد شرکت نمایید .

نمایشگاه TRANSPORT TICKETING GLOBAL بزرگترین رویداد انجمن حمل و نقل عمومی جهان برای متخصصان بلیط هوشمند و سیستم های حمل و نقل می باشد . کنفرانس و نمایشگاه بین المللی بلیط حمل و نقل بزرگترین گردهمایی حمل و نقل عمومی جهان است و موضوعات آن شامل: توسعه بلیط هوشمند ، ادغام برنامه های اطلاعات مسافران و شهرها می باشد. این رویداد یک دیدگاه جهانی را برای حمل و نقل عمومی هوشمند ، به هم پیوسته ، فراگیر و مقرون به صرفه با سخنرانان اصلی که مبتکران حمل و نقل سطح بالا ، تجزیه و تحلیل عمیق و بحث های پانل بررسی می کند می باشد.

مشارکت برآورد شده برای رویداد TRANSPORT TICKETING GLOBAL :
۱۰۰۰ بازدید کننده
۷۰ غرفه دار
نمایشگاه تجاری
آموزش
تدارکات و حمل و نقل

Transport Ticketing Global 2022 بزرگترین نمایشگاه تجاری است که مخاطبانی را متمرکز می کند که فرصت ملاقات با متخصصان صنعت و تنظیم کنندگان کلیدی بازار را خواهند داشت. این رویداد فرصتی را برای شما فراهم می کند تا با مشتریان جدید و فعلی که فعالانه به دنبال کسب و کار جدید هستند ملاقات کنید. رویداد در تاریخ ۲۰۲۲ از ۱ تا ۲ فوریه ۲۰۲۲ در المپیا لندن – مرکز نمایشگاه المپیا، لندن، بریتانیا برگزار می شود.

موضوعات رویداد عبارتند از : ارائه اطلاعات مسافران و پروژه‌های فروش هوشمند بلیط، اپلیکیشن موبایل و اطلاعات مسافران، توسعه ، چارچوب سازمانی و شکستن موانع نهادی در به کارگیری فناوری جدید، کاربردهای عملی فناوری های آینده در حمل و نقل عمومی، پاسخ های بین المللی به سفر و سیاست حمل و نقل عمومی هوشمند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای انگلستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت انگلستان ، ويزای نمايشگاهی انگلستان ، تور نمايشگاهی انگلستان، رزرو بليط هواپيما جهت سفر به انگلستان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی انگلستان مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه TRANSPORT TICKETING GLOBAL 2022 انگلیس
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه حمل و نقل عمومی و هوشمند TRANSPORT TICKETING GLOBAL 2022 انگلیس
    • نمایشگاه حمل و نقل عمومی و هوشمند TRANSPORT TICKETING GLOBAL 2022 انگلیس
    • نمایشگاه حمل و نقل عمومی و هوشمند TRANSPORT TICKETING GLOBAL 2022 انگلیس