نمایشگاه گرمایش و فناوری تهویه مطبوع AQUA-THERM MOSCOW 2022 روسیه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه گرمایش و فناوری تهویه مطبوع AQUA-THERM MOSCOW 2022 روسیه

نمایشگاه گرمایش و فناوری تهویه مطبوع AQUA-THERM MOSCOW 2022 روسیه
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی گرمایش، تهویه، فناوری تهویه مطبوع، تجهیزات بهداشتی و حفاظت از محیط زیست از جمله استخرها سالانه در شهر مسکو روسیه با عنوان نمایشگاه AQUA-THERM MOSCOW برگزار می گردد . رویداد AQUA-THERM MOSCOW کلید شما در بازار تامین تجهیزات آب و گرمایش روسیه است!

Aquatherm Moscow بزرگترین نمایشگاه بین المللی در سبک B2B روسیه و اروپای شرقی برای تجهیزات خانگی و صنعتی برای گرمایش، تامین آب، مهندسی و لوله کشی با بخش های تخصصی برای تهویه، تهویه مطبوع، تبرید (AirVent) و برای استخر، سونا، اسپا است . برای شرکت در رویداد AQUA-THERM MOSCOW 2022 می توانید روی همکاری آژانس شمیران گشت حساب باز کنید و در این رویداد شرکت نمایید .

Aquatherm Moscow به عنوان بهترین رویداد برای ورود به بازار HVAC/R و فن‌آوری‌های آب روسیه، سالانه تولیدکنندگان و نمایندگان برندها را از سرتاسر جهان با مخاطبان هدف چشمگیری از تجارت، طراحی و نصب مهندسی، ساخت و ساز، مدیریت املاک در یک مکان جمع می کند. شرکت های عملیاتی با علاقه خرید قوی از ۸۰ منطقه روسیه در این رویداد حضور دارند.

رویداد شماره ۱ در مجموعه برند Aquatherm طیف وسیعی از هنرها و ابزارهای بازاریابی نوآورانه را ارائه می دهد که به صنعت کمک می کند تا بهبودی پس از بحران COVID-19 را سرعت بخشد. نمایشگاه غنی، رویدادهای تجاری و خدمات آنلاین فضای کارآمدی را برای به دست آوردن سرنخ ها، تقویت تجارت، برگزاری مذاکرات سازنده، تطبیق تقاضا برای محصولات و فناوری های موثر، تبادل بهترین شیوه ها و یادگیری روندهای واقعی بازار ایجاد می کند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای روسیه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت روسیه ، اخذ ويزای نمايشگاهی روسیه ، تور نمايشگاهی روسیه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کاری روسیه ، ویزای تجاری روسیه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی روسیه مي باشد .


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه گرمایش و فناوری تهویه مطبوع AQUA-THERM MOSCOW 2022 روسیه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه گرمایش و فناوری تهویه مطبوع AQUA-THERM MOSCOW 2022 روسیه
    • نمایشگاه گرمایش و فناوری تهویه مطبوع AQUA-THERM MOSCOW 2022 روسیه
    • نمایشگاه گرمایش و فناوری تهویه مطبوع AQUA-THERM MOSCOW 2022 روسیه
    • نمایشگاه گرمایش و فناوری تهویه مطبوع AQUA-THERM MOSCOW 2022 روسیه