نمایشگاه بین المللی گردشگری FITUR 2022 اسپانیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بین المللی گردشگری FITUR 2022 اسپانیا

نمایشگاه بین المللی گردشگری FITUR 2022 اسپانیا
۰
(۰)

FITUR یک نمایشگاه بین المللی گردشگری است . صنعت گردشگری محرک اصلی اقتصاد جهانی و محلی است. علاوه بر این ، این پتانسیل را دارد که کیفیت زندگی جوامع را بهبود بخشد. از طریق چالش انتخاب شده ، ما به دنبال بهترین شیوه هایی هستیم که می تواند تأثیرات مثبتی بر جوامع ، گروه ها و جمعیت هایی بگذارد که قبلاً از این فعالیت ها سود نبردند.

رصدخانه FITURNEXT سکوی FITUR است که به ترویج شیوه های خوب در گردشگری اختصاص داده شده است. در طول سال برای شناسایی و تجزیه و تحلیل ابتکارات راه اندازی شده در سطح جهانی توسط شرکت ها ، سازمان ها و مقاصد کار می کند ، که می تواند تأثیر مثبتی بر تجربه بازدیدکنندگان و ساکنان و همچنین توسعه مقاصد و تعادل ماشین هدف به اشتراک گذاشتن مجموعه ای از ابتکارات اثبات شده و به راحتی قابل تکرار برای بهبود کیفیت فعالیت های گردشگری از نظر پایداری باشد. گردشگری می تواند تغییرات را تقویت کند ما صدها شیوه خوب را در سراسر جهان شناسایی کرده ایم که این چالش های اجتماعی و زیست محیطی را که برای بخش گردشگری بسیار مهم هستند ، برطرف می کند. ما هر سال یکی از این چالش ها را برطرف می کنیم.

در نمایشگاه گردشگری Fitur ، ما تجزیه و تحلیل می کنیم که چگونه گردشگری می تواند به برابری جنسیتی و توانمندسازی زنان کمک کند. FITUR اولین قرار سال برای متخصصان جهانگردی جهان و نمایشگاه تجاری پیشرو برای بازارهای ورودی و خروجی در اروپای لاتین است.

شما باید در رویداد FITUR شرکت کنید زیرا : یک انجمن منحصر به فرد برای تبلیغ برندها ، ارائه محصولات جدید ، یادگیری آخرین روندها و پر کردن دستور کار خود با مخاطبین و فرصت های جدید است.  ما به شما کمک می کنیم تا از مشارکت خود حداکثر استفاده را ببرید و با متخصصان دارای سطح بالای تصمیم گیری در هر بخش گردشگری تماس بگیرید: ۳۸٪ رئیس/مدیران عمومی ، ۳۴٪ مدیران بازاریابی/فروش/تجاری و ۲۱٪ مدیران فروش/مشاور. در FITUR شما به طور غیرمنتظره ای با افرادی ملاقات می کنید و این منجر به ایده ها و منابع جدید تجاری می شود. حضور بیش از ۱۱۷۰ رسانه گواهی بر سطح انتظارات این رویداد در صنعت گردشگری است: از پوشش رسانه ای برای تبلیغ مقصد یا کسب و کار خود نیز استفاده کنید.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای اسپانیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اسپانیا ، ويزای نمايشگاهی اسپانیا ، تور نمايشگاهی اسپانیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای توریستی اسپانیا ، ویزای گردشگری اسپانیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نماتیشگاه اسپانیا مي باشد .


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی گردشگری FITUR 2022 اسپانیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه بین المللی گردشگری FITUR 2022 اسپانیا
  • نمایشگاه بین المللی گردشگری FITUR 2022 اسپانیا
  • نمایشگاه بین المللی گردشگری FITUR 2022 اسپانیا
  • نمایشگاه بین المللی گردشگری FITUR 2022 اسپانیا
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Ifema (Feria de Madrid)