نمایشگاه کمیک و بازی LUCCA COMICS & GAMES 2023 ایتالیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه کمیک و بازی LUCCA COMICS & GAMES 2023 ایتالیا

نمایشگاه کمیک و بازی LUCCA COMICS & GAMES 2023 ایتالیا
۰
(۰)

نمایشگاه کمیک و بازی لوکا سالانه برگزار می گردد . رویداد اصلی و تاپ در غرب بر اساس تعداد بازدیدکنندگان، پیشنهادات فرهنگی، قرار گرفتن در معرض رسانه ها، کمیت و کیفیت مهمانان حاضر ایتالیایی ها و بین المللی ها.

نمایشگاه LUCCA ایتالیا بین پایان اکتبر و اوایل نوامبر، صدها هزار نفر از علاقه‌مندان، خانواده‌ها، کلکسیونرها و افراد کنجکاو را به مرکز لوکا سرازیر می‌کنند تا دنیای کمیک، بازی‌های تخته‌ای، بازی‌های ویدیویی، تصاویر و سینما، فیلم های کوتاه و سریال‌های تلویزیونی را جشن بگیرند. پیشنهادات ۷۰۰ غرفه دار از سراسر جهان، پیش نمایش فیلم ها، نمایشگاه، صدها رویداد از جمله جلسات، اجرای تئاتر و کنسرت، جامعه cosplayer را علاقه مند شرکت در این رویداد کرده است. در یکی از جذاب ترین مراکز تاریخی قرون وسطایی در ایتالیا، همه “حتی برای پنج روز می توانند یک قهرمان باشند”.
همچنین امسال نمایشگاه Lucca Comics & Games ایتالیا تصمیم گرفته است فروشگاه های اصلی تخصصی در زمینه کمیک، بازی و داستان های تخیلی را از سراسر ایتالیا که به مناسبت “Campfire” نامگذاری شده اند، شرکت دهد . برای شرکت در نمایشگاه های کشور ایتالیا با کارشناسان شمیران گشت در تماس باشید .

درباره ما نمایشگاه کمیک و بازی شهر LUCCA ایتالیا :
فراتر از یک جشنواره
Lucca Comics & Games بیش از یک جشنواره است: این رویداد یک ماموریت فرهنگی چند وجهی است که در طول سال بر روی کمیک و بازی متمرکز شده است. شهر لوکا از طریق شرکت Lucca Crea که کاملاً متعلق به شهرداری است مسئولیت آن را بر عهده گرفته است. جشنواره ها، نمایشگاه ها، پروژه ها، انتشارات: Lucca Comics & Games یک واقعیت فعال همه جانبه است.

#انجمن
هر فعالیت Lucca Crea با هدف روابط فرهنگی است و باید مشارکت و شخصیت فعال را برای جوامع مرجع خود توسعه دهد.
#شمول
رویدادها و خدمات سازماندهی شده توسط Lucca Crea با هدف ایجاد روابط فراگیر، یافتن سهم تنوع رسانه‌ها و همچنین افراد، نقطه‌ای برای ایجاد معانی جدید است.
#کشف
دانش حاصل تولید فرهنگی و روابطی است که در آن منطقه به وجود آمده است. این کشف توجه و سرمایه گذاری را از طرف و برای شرکت ما جلب می کند. ماموریت همکار Lucca Crea طراحی تجربیات جدید و ارائه اشکال جدید دانش به مخاطبان است.
#توجه
احترام اساس انتخاب رابطه ای شرکت است. Lucca Crea به مخاطبین خود، قلمرو و میراث تاریخی خود احترام می گذارد و با ترکیب این سرمایه با موضوعاتی که با آنها سروکار دارد ارزش جدیدی ایجاد می کند.
#حق شناسی
Lucca Crea از کسانی که کمک های مفیدی برای توسعه منطقه و علاقه مندی به خدماتی که به جوامع در مرکز فعالیت خود ارائه می دهد تشکر می کند. و از کاربران رویدادهای خود که با مشارکت خود اقدام استراتژیک شرکت را غنی می سازند سپاسگزار است.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشور ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا ، ويزای نمايشگاهی ایتالیا ، تور نمايشگاه ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ويزای تجاری ایتالیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقويم نمايشگاهی ایتالیا مي باشد .


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه کمیک و بازی LUCCA COMICS & GAMES 2023 ایتالیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه کمیک و بازی LUCCA COMICS & GAMES 2023 ایتالیا
    • نمایشگاه کمیک و بازی LUCCA COMICS & GAMES 2023 ایتالیا
    • نمایشگاه کمیک و بازی LUCCA COMICS & GAMES 2023 ایتالیا