نمایشگاه کمپوزیت FEIPLAR COMPOSITES & FEIPUR 2018 برزیل | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه کمپوزیت FEIPLAR COMPOSITES & FEIPUR 2018 برزیل

نمایشگاه کمپوزیت FEIPLAR COMPOSITES & FEIPUR 2018 برزیل
۰
(۰)

FEIPLAR COMPOSITES & FEIPUR 2018 نمایشگاهی و کنفرانسی بین المللی با موضوعات کامپوزیت، پلی اورتان و مهندسی پلاستیک است این رویداد هر دو سال یکبار برگزار می گردد . میزبان این رویداد در سال ۲۰۱۸ شهر سائوپائولو برزیل می باشد. FEIPLAR کامپوزیت و FEIPUR با هدف کمک به رشد و توسعه بازار کامپوزیت ، پلاستیک پلی اورتان و مهندسی پلاستیک در سراسر جنوب امریکا ایجاد شده است. این بازار رشد قابل توجهی در سال های اخیر را ثبت کرده است و اشاره آن به چشم انداز جالب برای سال های آینده است.
اهداف شرکت FEIPUR COMPOSITES و FEIPUR عبارتند از:
آوردن راه حل های جدید در مواد اولیه، کمکی، تجهیزات، فرایندها، خدمات و فن آوری برای تولید کنندگان قطعات در کامپوزیت ها، پلی اورتان و پلاستیک های مهندسی / ترکیبات گرمانرم در امریکای لاتین و اجازه دادن به استفاده از دانش جدید از طریق جلسات اختصاص داده شده به آموزش، ساخت قطعات و تست.

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشور برزیل و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشور برزیل ، ويزای نمايشگاهی برزیل ، تور نمايشگاهی برزیل ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر به برزیل ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي قاره آمریکا و تقویم نمایشگاهی برزیل مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP نمایشگاه کمپوزیت FEIPLAR COMPOSITES & FEIPUR 2018 برزیل
1,350,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتي در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه اي عودت داده نميشود.

کارت نمایشگاه کمپوزیت FEIPLAR COMPOSITES & FEIPUR 2018 برزیل
700,000 تومان
خرید بلیط

فقط شامل کارت می باشد.

    • نمایشگاه کمپوزیت FEIPLAR COMPOSITES & FEIPUR 2018 برزیل
    • نمایشگاه کمپوزیت FEIPLAR COMPOSITES & FEIPUR 2018 برزیل
    • نمایشگاه کمپوزیت FEIPLAR COMPOSITES & FEIPUR 2018 برزیل