نمایشگاه کشاورزی ، خاک ورزی و اصلاح نژاد POLAGRA-PREMIERY 2022 لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه کشاورزی ، خاک ورزی و اصلاح نژاد POLAGRA-PREMIERY 2022 لهستان

نمایشگاه کشاورزی ، خاکورزی و اصلاح نژاد POLAGRA-PREMIERY 2022 لهستان
۰
(۰)

POLAGRA-PREMIERY نمایشگاهی بین المللی با موضوعات مکانیزاسیون کشاورزی ، تکنیک ، خاکورزی ، اصلاح نژاد است . نمایشگاه بین المللی کشاورزی Polagra Premiery سالهاست که گروه بزرگی از کارآفرینان را گرد هم آورده است و تولیدکنندگان و توزیع کنندگان را قادر می سازد تا آخرین فناوری ها و راه حل های مورد استفاده در صنعت کشاورزی را ارائه دهند. نمایشگاه بین المللی کشاورزی POLAGRA PREMIERY لهستان یک رویداد بسیار مهم برای صنعت کشاورزی نه تنها در کشور لهستان ، بلکه در اروپای مرکزی و شرقی است.

نمایشگاه کشاورزی لهستان مکانی عالی برای تبادل تجربیات و دانش بین نمایندگان تجاری است. اساس این نمایشگاه گستره موضوعی گسترده ای است که به مخاطبان حرفه ای هدایت می شود و سطح قابل توجهی از همه رویدادهای همراه با نمایندگان بخش خاصی از اقتصاد ایجاد شده را در برمی گیرد. اول از همه ، نمایشگاه فرصتی عالی برای مقایسه پیشنهادات عرضه کنندگان مختلف به صورت زنده است. همچنین بستری برای دانش و تبادل تجربه است. نمایشگاه بین المللی کشاورزی پولاگرا-پریمی سالهاست که گروهی عالی از کارآفرینان را گرد هم آورده است و تولیدکنندگان و توزیع کنندگان را قادر می سازد تا آخرین فناوری ها و راه حل های مورد استفاده در کشاورزی را ارائه دهند. نسخه بعدی ، علاوه بر اخبار بازار ، برنامه ای بسیار غنی از رویدادها را ارائه می دهد. با همکاری ناشران برتر صنعت کشاورزی ، ما یک کنفرانس اساسی با عنوان “روز کشاورزی و زئوتکنیک” برگزار می کنیم ، که در آن از متخصصان برتر در زمینه های کشاورزی و زوتکنیک دعوت شده است که شرکت کنند. علاوه بر این ، به همراه آژانس تجدید ساختار و نوسازی کشاورزی ، ما آموزش رایگان در زمینه اجرای برنامه IRZplus را سازماندهی می کنیم. ما به ارتقاء تولیدکنندگان لهستانی در خارج اهمیت می دهیم ، به همین دلیل به عنوان بخشی از برنامه Hosted Buyers ما حدود ۱۰۰ خریدار را از ۱۳ کشور اروپای جنوبی و شرقی دعوت می کنیم.

مزایای شرکت در نمایشگاه POLAGRA-PREMIERY : ما در حال گسترش برنامه خریداران میزبان با کشورهای جدید هستیم کشورهایی مانند : رومانی ، بلغارستان ، مجارستان ، اسلواکی ، اوکراین ، بلاروس ، لیتوانی ، لتونی ، استونی ، کرواسی ، بوسنی و هرزگوین ، صربستان ، اسپانیا . ما در حال ایجاد غرفه های نوآوری هستیم ، که فضایی برای ارائه راه حل های مدرن در کشاورزی و محل ملاقات با تأثیرگذاران این صنعت خواهد بود. ما شرکت در بازار STOCK Machines را ارائه می دهیم ، این فضایی برای تولیدکنندگان و فروشندگانی است که ماشین های جدید و بلااستفاده از فصول گذشته را برای فروش دارند ، بسته های ویژه ای برای ارائه پیشنهاد در این منطقه در دسترس است.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کاری لهستان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه لهستان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه کشاورزی ، خاکورزی و اصلاح نژاد POLAGRA-PREMIERY 2022 لهستان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه کشاورزی ، خاکورزی و اصلاح نژاد POLAGRA-PREMIERY 2022 لهستان
    • نمایشگاه کشاورزی ، خاکورزی و اصلاح نژاد POLAGRA-PREMIERY 2022 لهستان
    • نمایشگاه کشاورزی ، خاکورزی و اصلاح نژاد POLAGRA-PREMIERY 2022 لهستان
    • نمایشگاه کشاورزی ، خاکورزی و اصلاح نژاد POLAGRA-PREMIERY 2022 لهستان