نمایشگاه کشاورزی FERME EXPO TOURS 2018 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه کشاورزی FERME EXPO TOURS 2018 فرانسه

نمایشگاه فرانشیز و فرصت های کاری THE FRANCHISE EXPO - DALLAS 2022 آمریکا
۰
(۰)

نمایشگاه FERME EXPO TOURS 2018 رویدادی منطقه ای با موضوع کشاورزی و غذا می باشد .رویدادی که همان طور از نام آن معلوم هست در شهر تور فرانسه  برگزار میشود . لازم به ذکر هست تور نام شهری‌است در مرکز فرانسه و این شهر مرکز بخش اندرولوار می‌باشد . در این نمایشگاه سه روزه که عموم مردم از آن می تواندد بازدید داشته باشند انواع ماشین آلات و محصولات مرتبط با کشاورزی ارائه خواهد شد .در امسال، نوآوری و فن آوری های جدید در خدمات کشاورزی در سراسر مراسم نشان داده خواهد شد . این یک رویداد ضروری برای متخصصان کشاورزی در Indre-et-Loire و در مرکز منطقه Val de Loire می باشد . مسابقات و نمایشگاه های مزرعه ای، کنفرانس ها، انجمن های کسب و کار ، به همراه جشن ها و سرگرمی ها از حواشی این رویداد خواهد بود .

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شینگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزاي نمايشگاهي ، تور نمايشگاهي ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی فرانسه  مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP نمایشگاه کشاورزی FERME EXPO TOURS 2018 فرانسه
1,800,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتي در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه اي عودت داده نميشود.

کارت نمایشگاه کشاورزی FERME EXPO TOURS 2018 فرانسه
800,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل هزينه صدور کارت نمايشگاه براي يک روز و حق الزحمه شرکت بابت صدور ميباشد.

    • نمایشگاه کشاورزی FERME EXPO TOURS 2018 فرانسه
    • نمایشگاه کشاورزی FERME EXPO TOURS 2018 فرانسه
    • نمایشگاه کشاورزی FERME EXPO TOURS 2018 فرانسه
    • نمایشگاه کشاورزی FERME EXPO TOURS 2018 فرانسه