نمایشگاه کشاورزی FERMA 2019 لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه کشاورزی FERMA 2019 لهستان

نمایشگاه دام و طیور FERMA 2019 لهستان
۰
(۰)

نمایشگاه کشاورزی و دامداری در کشور لهستان سالانه برگزار میشود . نام این نمایشگاه FERMA می باشد که در شهر ووچ یا ووج که یکی از شهرهای لهستان در نواحی مرکزی و در نزدیکی ورشو، پایتخت آن کشور است میزبانی میشود . نمایشگاه دام و طیور FERMA از غرفه داران فعال در صنعت کشاورزی برای ارائه محصولات نوآورانه خود در این نمایشگاه دعوت به عمل می آورد . جلساتی نیز با حضور کارکنان اتاق های کشاورزی ، دانشمندان و نمایندگان سازمان ها و شرکت ها برگزار خواهد شد که به منتخب محصولات ارائه شده با نشانه “نوآوری” جایزه می دهند. همچنین محصولات ارائه شده در این نمایشگاه می توانند جایزه “مدال طلایی” این نمایشگاه را برنده شوند. هر یک از محصولات برنده جایزه  گواهی و مدرک دیجیتالی جایزه را دریافت می کند که می تواند در موارد تبلیغاتی مانند بروشورها، آگهی ها، بسته بندی و غیره استفاده شود. لازم به ذکر است نمایشگاه FERMA تنها نمایشگاه تخصصی در زمینه کشاورزی و دام داری در کشور لهستان است که بیش از ۲۵۰ غرفه دار از لهستان و کشورهای خارجی از آن استقبال می کنند . پیش بینی میشود ۳۱ هزار بازدید کنندهاز نمایشگاه بازدید کنند . همچنین یک کنفرانس علمی در سطح اروپا نیز برگزار خواهد شد .

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان ،ویزای تحصیلی لهستان، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی لهستان می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه کشاورزی FERMA 2019 لهستان
5,000,000 تومان
خرید بلیط

شامل ( ويزا ، وقت سفارت ،رزرو هواپيما ،بيمه مسافرتي ،پرکردن فرم ها و ...).

ملاحضات :

1- هزينه بليط نمايشگاه جدا حساب ميشود و بايد مطابق با شرايط ارزي روز محاسبه شود.

2- شميران گشت با توجه به ملاحضات خود امکان گرفتن ضمانت بازگشت از سفر را در هر مبلغي دارد.

3- شميران گشت در صدور يا عدم صدور ويزا هيچ دخل و تصرفي ندارد و در صورت عدم صدور ويزا توسط سفارت بعد از کسر هزينه هاي جاري مبلغ مورد نظر عودت داده ميشود.

4-هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد.

  • نمایشگاه کشاورزی FERMA 2019 لهستان
  • نمایشگاه کشاورزی FERMA 2019 لهستان
  • نمایشگاه کشاورزی FERMA 2019 لهستان
  • نمایشگاه کشاورزی FERMA 2019 لهستان
  • نمایشگاه کشاورزی FERMA 2019 لهستان
  • نمایشگاه کشاورزی FERMA 2019 لهستان
  • نمایشگاه کشاورزی FERMA 2019 لهستان
  • نمایشگاه کشاورزی FERMA 2019 لهستان