ویزای نمایشگاه بین المللی کشاورزی DLG - ÖÇP TARLA GÜNLERI 2021 ترکیه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه بین المللی کشاورزی DLG – ÖÇP TARLA GÜNLERI 2021 ترکیه

نمایشگاه بین المللی کشاورزی DLG - ÖÇP TARLA GÜNLERI 2021 ترکیه
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی کشاورزی ترکیه با نام DLG – ÖÇP TARLA GÜNLERI دو سالی یکبار در شهر تکیرداغ در کشور ترکیهبرگزار میشود . این رویداد با توجه به تقاضا ها در پی نمایشگاه Day Days که در محله Tekirdağ Karaevli در سال ۲۰۱۰ برگزار شد ، برنامه ریزی شده است و در نمایشگاه DLG – ÖÇP TARLA GÜNLERI به کشاورزی و فناوری های کشاورزی پرداخته میشود و در منطقه Tekirda increasingly Karaevli برگزار می شود ، به عنوان یک نمایشگاه که به طور فزاینده ای محبوب است ، توجه همگان را به خود جلب کرده است. در این رویداد صنعت کشاورزی کشور ترکیه تجهیزات کشاورزی ،تراکتور و تجهیزات دام به نمایش گذاشته میشوند همچنین آفتابگردان ، ذرت ، میوه و سبزیجات تولید شده که در منطقه کاشته شده اند عرضه می گردند. حضور در نمایشگاه DLG – ÖÇP TARLA GÜNLERI برای شرکت های تولید کننده بذر غلات در منطقه ، فرصت ایجاد ارتباط قبل از فصل را فراهم می کند. این یک نمایشگاه کشاورزی کاربردی در فضای باز است که در آن مسابقات مختلف دام نیز برگزار می شود ، جایی که دانش فنی ، انواع جدید بذرها ، سموم دفع آفات و کودها را می توان به صورت کاربردی مشاهده و خرید کرد ، تجهیزات کشاورزی و تراکتورها را می توان هنگام استفاده در مزرعه مشاهده کرد و آنگاه تصمیم خرید گرفت. DLG FUARCILIK LTD.CO به منظور ایجاد رویکردی متفاوت در نمایشگاه های کشاورزی ، اولین نمایشگاه کشاورزی فضای آزاد و باز در ترکیه است. هدف ایجاد یک بستر فنی و تجاری برای به اشتراک گذاشتن تکنیک های تولیدی است که هر کشاورز در تجارت خود به کار باید ببرد و همچنین محصولات جدید تولید شده توسط شرکت های ملی و بین المللی در ایستگاه های تحقیق و توسعه خود با کشاورزان و متخصصان صنعت ارائه میشوند. 

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای ترکیه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ترکیه ، ويزای نمايشگاه ترکیه ، تور نمايشگاه ترکیه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای کاری ترکیه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی ترکیه مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی کشاورزی DLG - ÖÇP TARLA GÜNLERI 2021 ترکیه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه بین المللی کشاورزی DLG - ÖÇP TARLA GÜNLERI 2021 ترکیه
  • نمایشگاه بین المللی کشاورزی DLG - ÖÇP TARLA GÜNLERI 2021 ترکیه
  • نمایشگاه بین المللی کشاورزی DLG - ÖÇP TARLA GÜNLERI 2021 ترکیه
  • نمایشگاه بین المللی کشاورزی DLG - ÖÇP TARLA GÜNLERI 2021 ترکیه
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • DLG International GmbH
  • DLG Fuarcilik Ltd. Co