ویزای نمایشگاه کشاورزی ، گلخانه و دامداری MERSEN TARIM 2021 ترکیه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه کشاورزی ، گلخانه و دامداری MERSEN TARIM 2021 ترکیه

نمایشگاه کشاورزی ، گلخانه و دامداری MERSEN TARIM 2021 ترکیه
۰
(۰)

رویداد سالانه MERSEN TARIM که در شهر مرسین ترکیه برگزار میشود. زبان مردم این شهر بیشتر ترکی استانبولی و کردی است. نمایشگاه کشاورزی MERSEN TARIM ترکیه ، شامل موضوعات کشاورزی ، گلخانه و دام  ، فناوری ها ، روش ها و محصولات جدید می باشد . نمایشگاه مرسین ترکیه دروازه GAP و خاورمیانه به جهان در بخش کشاورزی است . نمایشگاه کشاورزی ، گلخانه و دام مرسین ترکیه در پانزدهمین سال فعالیت خود ، کل بخش کشاورزی را با فناوری های جدید ، روش های جدید و محصولات جدید یکجا ارائه خواهد داد. MERSEN TARIM یکی از مهمترین نمایشگاه های کشاورزی ترکیه است. در مرسین ، که هر ساله تولید محصولات کشاورزی ۵۰٪ افزایش می یابد ، سرمایه گذاری های انجام شده در این بخش به موازات این موضوع نیز افزایش می یابد و تعداد شرکت ها و بازدید کنندگان هر ساله در نمایشگاه با توجه به پتانسیل کشاورزی در منطقه افزایش می یابد. این نمایشگاه که سهم قابل توجهی در اقتصاد مرسین ، کشاورزی ، بندری و تجاری منطقه مدیترانه خواهد داشت ، میزبان متخصصان صنعت از کشورهای مختلف با مشارکت بیش از ۲۰۰ شرکت داخلی و خارجی است. نمایشگاه کشاورزی ، گلخانه ای و دامپروری مرسین فضایی را ایجاد می کند که شرکت های داخلی و خارجی با کشاورزان ، واردکنندگان ، فروشندگان و سایر مشتریان ملاقات می کنند ، روابط تجاری خود را توسعه می دهند و با سمینارهایی که در محدوده نمایشگاه برگزار می شود ، دانش و اطلاعات خود را افزایش می دهند .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای ترکیه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ترکیه ، اخذ ويزای نمايشگاهی ترکیه ، تور نمايشگاهی ترکیه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کاری ترکیه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه ترکیه مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه کشاورزی ، گلخانه و دامداری MERSEN TARIM 2021 ترکیه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه کشاورزی ، گلخانه و دامداری MERSEN TARIM 2021 ترکیه
    • نمایشگاه کشاورزی ، گلخانه و دامداری MERSEN TARIM 2021 ترکیه
    • نمایشگاه کشاورزی ، گلخانه و دامداری MERSEN TARIM 2021 ترکیه
    • نمایشگاه کشاورزی ، گلخانه و دامداری MERSEN TARIM 2021 ترکیه