نمایشگاه کشاورزی و تجهیزات AGRO SHOW 2023 لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه کشاورزی و تجهیزات AGRO SHOW 2023 لهستان

نمایشگاه کشاورزی و تجهیزات AGRO SHOW 2023 لهستان
۰
(۰)

نمایشگاه سالانه AGRO SHOW با موضوع کشاورزی در Bednary-Kolonia کشور لهستان برگزار می گردد .نمایشگاه بین المللی کشاورزی و تجهیزات کشاورزی لهستان که با نام AGRO SHOW می باشد مهم ترین رویداد در زمینه فناوری کشاورزی و یکی از بزرگترین نمایشگاه های بین المللی کشاورزی در اروپا است.
نمایشگاه بین المللی کشاورزی AGRO SHOW لهستان توسط اتاق بازرگانی ماشین آلات و تأسیسات کشاورزی لهستان از سال ۱۹۹۹ برگزار می شود. نمایشگاه AGRO SHOW سالهاست که به عنوان مکانی عالی برای نمایش جدیدترین و مدرن ترین ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی دیده می شود.
رویداد AGRO SHOW به معنای کامل کلمه یک رویداد کشاورزی است. 

این نمایشگاه برای غرفه‌دارانی که ماشین‌آلات کشاورزی را ارائه می‌دهند، تولیدکنندگان کودهای کشاورزی، بذر، محصولات حفاظت از گیاهان و سایر صنایع مرتبط با کشاورزی و همچنین مؤسسات مالی مناسب است از طرفی به کشاورزان اجازه می‌دهد بتوانند طیف کاملی از محصولات و خدمات را برای کشاورزی کشف کنند و همه موارد از جمله اطلاعات و کمک های فنی، زراعی و اقتصادی را بدست آورند .
AGRO SHOW بزرگترین نمایشگاه کشاورزی در فضای باز در اروپا است. این نمایشگاه بیش از بیست سال است که در بازار حضور دارد و به بخشی از تقویم رویدادهای کشاورزی در این بخش از اروپا تبدیل شده است.

برای کارآفرینانی که در بازار لهستان فعالیت می کنند، این نمایشگاه اولین انتخاب و رویدادی است که شما باید برای ارائه پیشنهاد خود و ملاقات با مشتریان در آن حضور داشته باشید. برای کشاورزان، فرصتی عالی برای آشنایی با آخرین روندها، مشاهده و مقایسه پیشنهادات بسیاری از تولیدکنندگان تجهیزات کشاورزی است.

هر ساله بیش از ۸۰۰ شرکت در این نمایشگاه حضور دارند و نزدیک به ۱۲۰۰۰۰ کشاورز از این نمایشگاه بازدید می کنند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشور لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ويزای تجاری لهستان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقويم نمايشگاه لهستان مي باشد .


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه کشاورزی و تجهیزات AGRO SHOW 2023 لهستان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه کشاورزی و تجهیزات AGRO SHOW 2023 لهستان
  • نمایشگاه کشاورزی و تجهیزات AGRO SHOW 2023 لهستان
  • نمایشگاه کشاورزی و تجهیزات AGRO SHOW 2023 لهستان
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Polish Chamber of Commerce for Agricultural Machines and Facilities