ویزای نمایشگاهی کشاورزی هوشمند ANZ SMART FARMS AND AGTECH FORUM 2019 استرالیا

نمایشگاهی کشاورزی هوشمند ANZ SMART FARMS AND AGTECH FORUM 2019 استرالیا

مزرعه های هوشمند ANZ و انجمن AgTech بستری را برای متخصصان صنعت کشاورزی فراهم می کند تا چالش های کشاورزی هوشمند را برطرف سازند. موضوع این رویداد “تحول در آینده کشاورزی با کشاورزی ای دقیق ، با هوش مصنوعی ، هواپیماهای بدون سرنشین و ربات ها” می باشد . نمایشگاه و انجمن ANZ SMART FARMS AND AGTECH FORUM در سال ۲۰۱۹ در شهر ملبورن استرالیا برگزار خواهد شد . دومین انجمن هوشمند ANZ و AgTech یک بستر ارزشمند برای متخصصان صنعت کشاورزی برای مقابله با چالش های کشاورزی هوشمند ، به اشتراک گذاری دانش ، الهام بخشیدن به ایده های جدید و ایجاد همکاری های استراتژیک را فراهم می کند. دوره امسال با تمرکز بر انقلاب دیجیتال در کشاورزی و چگونگی نوآوریهای آینده در نحوه کار مزارع سنتی است. تاریخ برگزاری انجمن سه شنبه ۳ دسامبر  ۲۰۱۹ است .

کشاورزی روباتیک: با همکاری مرکز دانشگاه روباتیک در استرالیا سیدنی ، چگونه با کمک ربات های هوش مصنوعی نظارت بر سلامت محصولات زراعی ، کنترل علفهای هرز و وظایف مزرعه را نوآوری کنید .
ویترین نوآوری ها: اولین ربات های چیدن سیب در دنیا – درس های یادگیری و چالش های کلیدی در اجرا
خودکارسازی آینده کشاورزی با تراکتورهای رباتیک و هواپیماهای بدون سرنشین: چگونه هواپیماهای بدون سرنشین قادر به کاشت محصول بدون دست هستند
IoT برای نظارت و کنترل آفات: چگونه فناوری آفات IoT می تواند به کشاورزان کمک کند تا میزان آفات محصولات خود را کاهش دهند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای استرالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت استرالیا ، ويزای نمايشگاه استرالیا ، تور نمايشگاهی استرالیا ، ویزای کار استرالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی استرالیا مي باشد .

 


 

پکیج ویزای نمایشگاه کشاورزی هوشمند ANZ SMART FARMS AND AGTECH FORUM 2019 استرالیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاهی کشاورزی هوشمند ANZ SMART FARMS AND AGTECH FORUM 2019 استرالیا
  • نمایشگاهی کشاورزی هوشمند ANZ SMART FARMS AND AGTECH FORUM 2019 استرالیا
  • نمایشگاهی کشاورزی هوشمند ANZ SMART FARMS AND AGTECH FORUM 2019 استرالیا
  • نمایشگاهی کشاورزی هوشمند ANZ SMART FARMS AND AGTECH FORUM 2019 استرالیا
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • Clariden Global Pte Ltd