نمایشگاه کسب و کار THE FRANCHISE EXPO - CALGARY 2018 کانادا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه کسب و کار THE FRANCHISE EXPO – CALGARY 2018 کانادا

نمایشگاه کسب و کار THE FRANCHISE EXPO - CALGARY 2018 کانادا
۰
(۰)

رویداد کسب و کار THE FRANCHISE EXPO – CALGARY 2018 نمایشگاهی سالانه به میزبانی شهر کَلگِری در جنوب استان آلبرتای کانادا است ، این شهر یکی از مهم‌ترین قطب‌های اقتصادی کشور کانادا به‌ شمار می‌آید .فرصتی ویژه برای شما جهت بازدید و مقایسه تمام گزینه های مالکیت کسب و کار در زیر یک سقف! – صرفه جویی در صدها ساعت از زمان برای تحقیق در این موضوع مهم با دیدار با چهره ها و شرکت های کارایی اثبات شده این موضوع، این تنها فرصتی است که شما برای دیدار با داغترین کسب و کارها رو به رو هستید. پول بیشتری را ایجاد کنید : فرانشیز کردن راه آسانی برای داشتن یک کسب و کار خوب هست. اطلاعات مورد نیاز برای پیدا کردن کسب و کار مناسب خودتان را در این نمایشگاه دریافت خواهید کرد .فرصت های کامل و پاره وقت در دسترس اند در همه صنعت ها با هر سطح سرمایه گذاری.سمینارهای رایگان با موضوعات : مشاوره حقوقی، نحوه انتخاب کسب و کار برای شما، گزینه های مالی، برنامه های کمکی دولت و خیلی بیشتر.
وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کانادا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کانادا، ويزاي نمايشگاهي کانادا، تور نمايشگاهي کانادا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی کانادا مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP نمایشگاه کسب و کار THE FRANCHISE EXPO - CALGARY 2018 کانادا
1,700,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتي در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه اي عودت داده نميشود.

کارت نمایشگاه کسب و کار THE FRANCHISE EXPO - CALGARY 2018 کانادا
700,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل هزينه صدور کارت نمايشگاه براي يک روز و حق الزحمه شرکت بابت صدور ميباشد.

    • نمایشگاه کسب و کار THE FRANCHISE EXPO - CALGARY 2018 کانادا
    • نمایشگاه کسب و کار THE FRANCHISE EXPO - CALGARY 2018 کانادا
    • نمایشگاه کسب و کار THE FRANCHISE EXPO - CALGARY 2018 کانادا
    • نمایشگاه کسب و کار THE FRANCHISE EXPO - CALGARY 2018 کانادا