نمایشگاه کارآفرینی START ESSEN 2018 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه کارآفرینی START ESSEN 2018 آلمان

نمایشگاه کارآفرینی START ESSEN 2018 آلمان
۰
(۰)

نمایش کارآفرینی آلمانی ها ، این رویداد سالانه یکبار  برگزار میشود . میزبان رویداد در سال ۲۰۱۸ شهر نورنبرگ آلمان می باشد . پشتیبانی از راه اندازی کسب و کار ها در نمایشگاه START نورنبرگ هدف اصلی رویداد می باشد . نمایشگاه START نورنبرگ در تاریخ ۳ و ۴ نوامبر سال ۲۰۱۸ در موضوعات سرمایه گذاری، تامین مالی، پیگیری و مشاوره برگزار می گردد. سخنرانی ها و نمونه ها بهترین مثال برای کمک به شجاعت و تصمیم گیری در اولین  قدم به خود اشتغالی است. این نمایشگاه فرصت های ارتباط مستقیم با کارشناسان و افراد همفکر را فراهم می کند. تمام زمینه های شروع کسب و کار در یک مجموعه متمرکز قرار دارند – از تصمیم گیری در مورد آماده سازی تا تامین مالی و پیاده سازی.

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ویزای نمایشگاهی آلمان ، تور نمایشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمایشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقویم نمایشگاه های اروپایی می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP نمایشگاه کارآفرینی START ESSEN 2018 آلمان
1,100,000 تومان
خرید بلیط

وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت ، هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد .

کارت نمایشگاه کارآفرینی START ESSEN 2018 آلمان
450,000 تومان
خرید بلیط

فقظ شامل کارت می باشد .

    • نمایشگاه کارآفرینی START ESSEN 2018 آلمان
    • نمایشگاه کارآفرینی START ESSEN 2018 آلمان
    • نمایشگاه کارآفرینی START ESSEN 2018 آلمان
    • نمایشگاه کارآفرینی START ESSEN 2018 آلمان