نمایشگاه چاپگرهای سه بعدی 3D PRINT EXPO RUSSIA 2019 روسیه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه چاپگرهای سه بعدی ۳D PRINT EXPO RUSSIA 2019 روسیه

نمایشگاه چاپگرهای سه بعدی 3D PRINT EXPO RUSSIA 2019 روسیه
۰
(۰)

نمایشگاه پیشرفته و تخصصی چاپ و تکنولوژی اسکن و پرینترهای سه بعدی با نام ۳D PRINT EXPO RUSSIA سالانه در مسکو
روسیه برگزار میشود . در نمایشگاه ۳D Print Expo هر کسی قادر به پیدا کردن فن آوری های جدید، تماشای نحوه و کار چاپگرهای ۳D و اسکنرها در دنیای مدرن و همچنین بدست آوردن اطلاعات در مورد آخرین دستاوردهای چاپ ۳D می باشد.
در ۳D Print Expo 2019 شما می توانید شرکت های بزرگ صنعتی، غول های تکنولوژی ۳D را پیدا کنید که شرایط آینده این بازار را تعیین می کنند. در نمایشگاه ۳D PRINT EXPO RUSSIA، همه می توانند با آخرین پیشرفت های چاپ، اسکن و مدلسازی ۳D آشنا شوند. رویداد ۳D Expo Expo مربوط به هر کسی است که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های چاپ ۳D است، نحوه بهبود کسب و کار خود و همچنین با رهبران این صنعت آشنا میشود و می تواند ایجاد روابط دوستانه جدید را با آنها داشته باشد! همچنین بهترین سخنرانان کنفرانس در مورد روند پیشرفت های تکنولوژی پیشرفته رو به افزایش در روسیه و جهان را صحبت خواهند کرد، در حالی که بحث های میز گردی نیز اجازه می دهد تا پاسخ های مربوط به سوالات خود را دریافت کنند. کارگاه های هیجان انگیز نیز رای کودکان و بزرگسالان فرصتی برای گسترش موارد مورد علاقه و لذت بردن از فرآیندی جذاب را فراهم می کنند. در عرض دو روز، شما با آخرین پیشرفت های چاپ ۳D شگفت زده خواهید شد؛ قادر به مشاهده و ایجاد محصولات چاپ شده ۳D خواهید بود.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای روسیه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت روسیه، ويزای نمايشگاهی روسیه ، تور نمايشگاهی روسیه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی روسیه می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه چاپگرهای سه بعدی 3D PRINT EXPO RUSSIA 2019 روسیه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه چاپگرهای سه بعدی 3D PRINT EXPO RUSSIA 2019 روسیه
    • نمایشگاه چاپگرهای سه بعدی 3D PRINT EXPO RUSSIA 2019 روسیه
    • نمایشگاه چاپگرهای سه بعدی 3D PRINT EXPO RUSSIA 2019 روسیه
    • نمایشگاه چاپگرهای سه بعدی 3D PRINT EXPO RUSSIA 2019 روسیه