نمایشگاه بازیافت پلاستیک PLASTICS RECYCLING WORLD EXPO 2021 آمریکا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بازیافت پلاستیک PLASTICS RECYCLING WORLD EXPO 2021 آمریکا

نمایشگاه بازیافت پلاستیک PLASTICS RECYCLING WORLD EXPO 2021 آمریکا
۰
(۰)

رویداد PLASTICS RECYCLING WORLD EXPO یک نمایشگاه بین المللی با موضوع بازیافت پلاستیک است . چرا بازدید از نمایشگاه جهانی بازیافت پلاستیک یک رویداد ضروری برای سال ۲۰۲۱ است؟ زیرا جدیدترین راه حل ها را برای بهبود فرآیندهای این صنعت در نمایشگاه بین المللی بازیافت پلاستیک آمریکا را پیدا خواهید کرد. این رویداد میزبان تأمین کنندگان پیشرو صنعت ماشین آلات و تجهیزات بازیافت پلاستیک و همچنین تأمین کنندگان مواد ، مواد افزودنی و خدمات مرتبط با آن برای بازیافت مواد پلاستیکی خواهد بود. جدیدترین نوآوریها و بهترین روشهای بازیافت پلاستیک را در سالن کنفرانس اختصاصی با دو روز ارائه رایگان فنی داشته باشید . سیستم ها ، فن آوری ها و راه حل های جدید از ۲۰۰ غرفه دار را تهیه کنید با سایر ذینفعان صنعت خود در ارتباط باشید دانش فنی خود را از طریق سمینارهای آموزشی ، مباحثات تجاری و پانل های صنعتی افزایش دهید. سوالات خود را در محیطی رو در رو با کارشناسان در میان بگذارید  و نهایتا در صنعت بازیافت پلاستیک با چالش ها و فرصت های جدید به روز باشید .با هزاران مشتری احتمالی ارتباط برقرار کنید ، این رویداد دو روزه فرصتی منحصر به فرد برای دیدار با بیش از ۴۰۰۰ شریک تجاری و مشتری بالقوه از سراسر زنجیره تامین فراهم می کند. نمایشگاه بین المللی بازیافت پلاستیک آمریکا همچنین با نمایشگاه جهانی مرکب ، پلاستیک اکستروژ اکسپو و آزمایشگاه پلیمر همراه است.
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای آمریکا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آمریکا ، اخذ ويزای نمايشگاهی آمریکا ، تور نمايشگاهی آمریکا ، ویزای کار آمریکا ، ویزای نمایشگاهی ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه آمریکا مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بازیافت پلاستیک PLASTICS RECYCLING WORLD EXPO 2021 آمریکا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه بازیافت پلاستیک PLASTICS RECYCLING WORLD EXPO 2021 آمریکا
  • نمایشگاه بازیافت پلاستیک PLASTICS RECYCLING WORLD EXPO 2021 آمریکا
  • نمایشگاه بازیافت پلاستیک PLASTICS RECYCLING WORLD EXPO 2021 آمریکا
  • نمایشگاه بازیافت پلاستیک PLASTICS RECYCLING WORLD EXPO 2021 آمریکا
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Applied Market Information LLC