ویزای نمایشگاه راه حل های پردازش پلاستیک PLASTEC WEST 2021 آمریکا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه راه حل های پردازش پلاستیک PLASTEC WEST 2021 آمریکا

نمایشگاه راه حل های پردازش پلاستیک PLASTEC WEST 2021 آمریکا
۰
(۰)

PLASTEC WEST عنوان یک نمایشگاه با موضوع راه حل های پردازش پلاستیک می باشد که سالانه در آناهایم در کالیفرنیا آمریکا برگزار میشود . نمایشگاه PLASTEC WEST به شما امکان می دهد با تامین کنندگان پلاستیک در کلاس جهانی تعامل داشته باشید ، جدیدترین فن آوری ها و نوآوری ها را آزمایش کنید ، با همتایان صنعت و رهبران اندیشه شبکه کنید ، دانش صنعت خود را گسترش دهید.  پس از بررسی های فراوان با ذینفعان و شرکای اصلی شرکت Informa Markets – Engineering تصمیم گرفته است تا رویداد آناهیم ۲۰۲۱ را برای خدمات بهتر به شرکت کنندگان و غرفه داران برنامه ریزی کند. حفظ یک رویداد ایمن و سالم بالاترین اولویت ما است. PLASTEC West در ۱۰-۱۲ آگوست ۲۰۲۱ در مرکز همایش های آناهیم کالیفرنیا برگزار خواهد شد.

رویداد ۵ روزه دیجیتال جدید ما که صدها غرفه دار شامل medtech ، اتوماسیون ، طراحی ، بسته بندی ، پلاستیک و کیفیت را به نمایش می گذارد و دارای یک برنامه آموزشی کلاس جهانی با سخنرانی های روزانه ، بحث های میزگرد تخصصی است، جایی که نوآوری های پلاستیک مرحله اصلی را طی می کنند.  PLASTEC West مکانی است که مهندسان و مدیران برای بهبود پلاستیک و قابلیت پردازش خود با هم ملاقات می کنند. با رهبران متخصص در پلاستیک و پلیمرها ، اتوماسیون ، قالب ها و ساخت مواد افزودنی ملاقات کنید ، در جلسات رایگان نمایشگاه از کارشناسان پلاستیک بیاموزید و در جلسات اختصاصی شبکه شرکت کنید تا در بازار پررونق چاپ ۳D در جریان بمانید. 

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آمریکا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آمریکا ، ويزای نمايشگاه آمریکا ، تور نمايشگاه آمریکا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کاری آمریکا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه آمریکا مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج نمایشگاه راه حل های پردازش پلاستیک PLASTEC WEST 2021 آمریکا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه راه حل های پردازش پلاستیک PLASTEC WEST 2021 آمریکا
  • نمایشگاه راه حل های پردازش پلاستیک PLASTEC WEST 2021 آمریکا
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Informa Markets, USA
  • Informa Markets