نمایشگاه و کنفرانس پزشکی و داروسازی و تجهیزات بیمارستان MEDIZIN 2022 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه و کنفرانس پزشکی و داروسازی و تجهیزات بیمارستان MEDIZIN 2022 آلمان

نمایشگاه و کنفرانس پزشکی و داروسازی و تجهیزات بیمارستان MEDIZIN 2022 آلمان
۰
(۰)

نمایشگاه و کنگره تجاری آلمان برای پزشکی و فناوری ، داروسازی ، مواد و تجهیزات جراحی و بیمارستانی سالانه در کشور آلمان با عنوان نمایشگاه MEDIZIN برگزار می گردد . این ذوره رویداد MEDIZIN در شهر اشتوتگارت پایتخت ایالت بادن-وورتمبرگ در جنوب غربی کشور آلمان برگزار خواهد شد . نمایشگاه MEDIZIN یکی از مهمترین رویدادهای آموزشی تخصصی و پیشرفته در بخش سلامت است که به دلیل ترکیب نمایشگاه تجاری ، کنگره پزشکی و سایر برنامه های حمایتی برنامه های قوی ای دارد .

محصولات نمایشگاه MEDIZIN که در موضوعات زیر ارائه شده عبارتند از : فناوری پزشکی /خدمات / اطلاعات /فیزیوتراپی و کاردرمانی/ مبلمان و تجهیزات / آزمایشگاه /مشاوره/ مواد مصرفی و فناوری آزمایشگاهی/  دارو / اورژانس /انجمن ها / گروه های خودیاری.

مرور اجمالی نمایشگاه MEDIZIN Expo 2022 :
MEDIZIN Expo 2022 یکی از مهمترین رویدادهای آموزش حرفه ای و مداوم در صنعت مراقبت های بهداشتی است که به دلیل ترکیبی از نمایشگاه تجاری ، کنگره پزشکان و سایر رویدادهای برنامه حمایتی است. از پزشکان ، متخصصان مراقبت های بهداشتی و دانشجویان پزشکی استقبال می شود تا از آخرین تحولات این صنعت برای تبادل دانش فنی و آموزش مجدد استفاده کنند .

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای شینگن آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاه آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای کاری آلمان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه آلمان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه و کنفرانس پزشکی و داروسازی و تجهیزات بیمارستان MEDIZIN 2022 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه و کنفرانس پزشکی و داروسازی و تجهیزات بیمارستان MEDIZIN 2022 آلمان
    • نمایشگاه و کنفرانس پزشکی و داروسازی و تجهیزات بیمارستان MEDIZIN 2022 آلمان