نمایشگاه پروتزهای مصنوعی ، ارتزها و توانبخشی ORTO MEDICAL CARE 2021 اسپانیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه پروتزهای مصنوعی ، ارتزها و توانبخشی ORTO MEDICAL CARE 2021 اسپانیا

نمایشگاه پروتزهای مصنوعی ، ارتزها و توانبخشی ORTO MEDICAL CARE 2021 اسپانیا
۵
(۱)

رویداد مراقبت های پزشکی ORTO نمایشگاهی بین المللی با موضوعات اختصاصی درباره پروتزهای مصنوعی ، ارتزها و توانبخشی می باشد که هر دو سالی یکبار برگزار می گردد . نمایشگاه ORTO MEDICAL CARE در سال ۲۰۲۱ در شهر مادرید کشور اسپانیا برگزار میشود . نسخه های پیشین نمایشگاه مراقبت های پزشکی ORTO از سال ۲۰۰۴ در محل IFEMA ، (مادرید) برگزار شده است. نمایشگاه Fair OMC به عنوان یکی از بهترین و کاملترین نمایشگاه های تجاری تولید کنندگان و توزیع کنندگان کمک های ارتوپدی و فنی در اروپا شناخته شده است. کنگره OMC سخنرانان اصلی ملی و بین المللی را گرد هم آورده است که آموزش این صنعت را به شرکت کنندگان ارائه دهد. هر دو رویداد یعنی کنگره و نمایشگاه به تعداد رکورد بازدیدکنندگان در سال ۲۰۱۸ به ۱۲۵۰۰ شرکت کننده دست یافته اند . 
نمایشگاه و کنفرانس OMC Orto Medical Care مهمترین نمایشگاه تجاری ارتوپدی در جنوب اروپا است. یک مکان عالی برای جلسات ارتوپدی ، مشاوره های فنی و محصولات پشتیبانی شده برای افراد مسن و نیازمند به توانبخشی است . بسیاری از شرکت ها در سراسر جهان سال به سال به اعتبار بین المللی آن اعتماد می کنند. نمایشگاه OMC فرصتی مناسب برای تقویت روابط تجاری و جذب مشتریان جدید است. همچنین این رویداد یک فرصت عالی برای توسعه و افزایش فروش و ایجاد فرصت های جدید تجاری است. رویدادی که متعهد نوآوری و فن آوری های جدید است ، تلاش همکاران در ارائه راه حل های فزاینده جاه طلبانه برای بهبود کیفیت زندگی کاربران است. به طور خلاصه ، یک ویترین جهانی که موقعیت برند شما را در بازارهای خارج از مرزهای خود هدایت می کند. 
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای اسپانیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اسپانیا ، ويزای نمايشگاهی اسپانیا ، تور نمايشگاهی اسپانیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای درمانی اسپانیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی اسپانیا مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه پروتزهای مصنوعی ، ارتزها و توانبخشی ORTO MEDICAL CARE 2021 اسپانیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه پروتزهای مصنوعی ، ارتزها و توانبخشی ORTO MEDICAL CARE 2021 اسپانیا
  • نمایشگاه پروتزهای مصنوعی ، ارتزها و توانبخشی ORTO MEDICAL CARE 2021 اسپانیا
  • نمایشگاه پروتزهای مصنوعی ، ارتزها و توانبخشی ORTO MEDICAL CARE 2021 اسپانیا
  • نمایشگاه پروتزهای مصنوعی ، ارتزها و توانبخشی ORTO MEDICAL CARE 2021 اسپانیا
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Ifema (Feria de Madrid)