نمایشگاه و کنگره بیوگاز BIOGAS 2019 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه و کنگره بیوگاز BIOGAS 2019 آلمان

نمایشگاه و کنگره بیوگاز BIOGAS 2019 آلمان
۰
(۰)

نمایشگاه و کنفرانس سالانه BIOGAS در سال ۲۰۱۹ با میزبانی شهر اوفنبورگ آلمان برگزار میشود . کنگره بیو گاز از ۲۹ تا ۳۱ مارس ۲۰۱۹ برگزار خواهد شد .نمایشگاهی تجاری با تمرکز سه جانبه بر بازارهای هدف آلمان، فرانسه و سوئیس ، این رویداد با موقعیت جغرافیایی آن که در جنوب غربی آلمان می باشد و شرایط ایده آل برای وصل کردن آلمان به بازار سوئیس و بازار در حال ظهور فرانسه را ایجاد می کند. در سال ۲۰۱۹، انرژی زیستی به عنوان بخشی از FORST برای اولین بار ارائه خواهد شد . کنفرانس سالانه با موضوعات صنعت جنگل داری و صنایع چوب، استفاده از انرژی چوب و زیستی، طیف وسیعی از خدمات را با تحولات و نوآوری های متعددی ارائه می دهد. جهان FORST با ترکیبی از یک نمایشگاه تخصصی و کنفرانس تمرینی بر شخصیت انرژی های زنده بدون تردید تأکید می کند . همکاری انرژی های سوخت چوبی، بیو انرژی و بیوگاز شما را با پیش نیازهای جدید برای اطلاعات جامع و بین رشته ای در مورد آخرین فن آوری، روند بازار و تحولات جاری فراهم می کند. به طور خاص ترکیبی از نمایشگاه تجاری و سخنرانی در مورد موضوع های زیست انرژی و بیوگاز به شما مشاوره خوب و دانشی عمیق از تمرین و تحقیق را می دهد.
سوخت های زیستی – کشاورزی هیدروژنی – انرژی های تمیز برای ماشین آلات کشاورزی – انرژی های تجدید پذیر انرژی حفاظت از محیط زیست تولید و حمل و نقل از موضوعات نمایشگاه می باشند .

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی آلمان می باشد.

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه و کنگره بیوگاز BIOGAS 2019 آلمان
5,000,000 تومان
خرید بلیط

شامل ( ويزا ، وقت سفارت ،رزرو هواپيما ،بيمه مسافرتي ،پرکردن فرم ها و ...).

ملاحضات :

1- هزينه بليط نمايشگاه جدا حساب ميشود و بايد مطابق با شرايط ارزي روز محاسبه شود.

2- شميران گشت با توجه به ملاحضات خود امکان گرفتن ضمانت بازگشت از سفر را در هر مبلغي دارد.

3- شميران گشت در صدور يا عدم صدور ويزا هيچ دخل و تصرفي ندارد و در صورت عدم صدور ويزا توسط سفارت بعد از کسر هزينه هاي جاري مبلغ مورد نظر عودت داده ميشود.

4-هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد.

    • نمایشگاه و کنگره بیوگاز BIOGAS 2019 آلمان
    • نمایشگاه و کنگره بیوگاز BIOGAS 2019 آلمان
    • نمایشگاه و کنگره بیوگاز BIOGAS 2019 آلمان
    • نمایشگاه و کنگره بیوگاز BIOGAS 2019 آلمان