نمایشگاه و کنفرانس گاز طبیعی CANADA LNG EXPORT 2022 کانادا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه و کنفرانس گاز طبیعی CANADA LNG EXPORT 2022 کانادا

نمایشگاه و کنفرانس صادرات LNG کانادا CANADA LNG EXPORT 2022 کانادا
۰
(۰)

کنفرانس و نمایشگاه صادرات LNG کانادا سالانه برگزار می گردد . کنفرانس و نمایشگاه صادرات گاز طبیعی مایع کانادا ، هشتمین دوره نمایشگاه و کنفرانس گاز و ال‌ان‌جی کانادا (CGLNG) همگام با این صنعت به رشد خود ادامه می‌دهد. به عنوان تنها رویداد در نوع خود، CGLNG می‌تواند توسعه‌هایی را که در بازار اتفاق می‌افتد، مانند FID اخیر در LNG کانادا، تطبیق داده و منعکس کند و زنجیره ارزش کامل را با هم جمع کند: از تولیدکنندگان، بازیگران خط لوله و پروژه‌های LNG، تا حمل و نقل همه در این رویداد شرکت می کنند . شرکت ها، بازیگران پتروشیمی و تولیدکنندگان برق از سراسر کانادا و سایر نقاط جهان در این رویداد حضور فعالی خواهند داشت برای شرکت در این رویداد با آژانس شمیران گشت در تماس باشید.
چه کسانی باید در کنفرانس و نمایشگاه  CANADA LNG EXPORT شرکت کنند؟
نمایشگاه و کنفرانس گاز و ال‌ان‌جی کانادا با موفقیت های پیاپی چندین سهامدار صنعت را از سراسر زنجیره ارزش انرژی گرد هم می‌آورد، که هر ساله در این رویداد شرکت می‌کنند تا همگام با رشد صنعت گاز با آن همگام شوند و از پیشرفت‌ها و چشم‌انداز جهانی گاز و LNG کانادا بهره ببرند.
برنامه کنفرانس CANADA LNG EXPORT :
برنامه ما برای اطمینان از اینکه شرکت کنندگان تصویری واضح از صنعت گاز و LNG کانادا را دریافت می کنند، شامل پیشرفت ها، برنامه های آینده و پتانسیل انجام تجارت را به نمایش می گذارد. هر روز این برنامه روایتی واضح را به همراه خواهد داشت و به دنبال رسیدگی به چالش های کلیدی صنعت گاز مایع است. بیش از ۵۰۰ نماینده بازارهای بین‌المللی و داخلی را گرد هم می‌آورد و فرصت‌هایی برای اتصال و ایجاد سرنخ‌های تجاری جدید ایجاد می‌کند. کنفرانس استراتژیک در CGLNG به سخنرانان و نمایندگان این فرصت را می دهد تا به آخرین مزایا و چالش های یک بازار به سرعت در حال توسعه و پویا بپردازند. ارائه یک پلت فرم سطح بالا برای تقویت و پالایش روایت گاز طبیعی کانادا. این کنفرانس با یک برنامه سه روزه و بیش از ۸۰ سخنران تأثیرگذار از بسیاری از مشاغل پیشرو انرژی در جهان، هر ساله میزبان ۵۰۰ نماینده در سطح ارشد است.
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشور کانادا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کانادا ، ويزای نمايشگاهی کانادا ، تور نمايشگاه کانادا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای تجاری کانادا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تثویم نمایشگاه کانادا مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه و کنفرانس صادرات LNG کانادا CANADA LNG EXPORT 2022 کانادا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه و کنفرانس صادرات LNG کانادا CANADA LNG EXPORT 2022 کانادا
    • نمایشگاه و کنفرانس صادرات LNG کانادا CANADA LNG EXPORT 2022 کانادا
    • نمایشگاه و کنفرانس صادرات LNG کانادا CANADA LNG EXPORT 2022 کانادا