نمایشگاه و کنفرانس مارکتینگ طلایی GOLDEN MARKETING EXPO 2018 لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه و کنفرانس مارکتینگ طلایی GOLDEN MARKETING EXPO 2018 لهستان

نمایشگاه و کنفرانس مارکتینگ طلایی GOLDEN MARKETING EXPO 2018 لهستان
۰
(۰)

کنفرانس GOLDEN MARKETING EXPO 2018 که فقط دو سالی یکبار برگزار می گردد اینبار شهر پوزنان که یکی از شهرهای بزرگ و مهم لهستان در غرب این کشور، در نزدیکی مرز لهستان و آلمان واقع شده‌است میزبان آن است. نمایشگاهی صنعتی و تجاری در زمینه مارکتینگ و تبلیغات ، اما چه مواردی در این نمایشگاه آنرا با ارزش کرده است ؟
۱۸ سخنران دارای سبک و مقالات حرفه ای :
به جای یک لیست طولانی از سخنرانان، ما جالب ترین شخصیت ها را دعوت کردیم – هجده نفر از کارشناسان صنایع. آنها عالی و افرادی با کارایی بسیار عالی هستند که دانش و تجربات خود را با طنز و تعهد انتقال می دهند. انتظار اجرایی بالا در سطح جهانی!

سخنرانی های ۳۰ دقیقه ای : 
شما چند دقیقه سخنرانی را با شعارهای جذاب و بدون جزئیات شاید انتظار نداشته باشید. اما بعضی ها فکر می کنند که سخنرانی های طولانی خسته کننده هستند چیز اشتباهی نیست ، سخنرانی های کوتاه و مفید را در این رویداد تجربه خواهید کرد .

شبکه های INSPIRING
در طول این رویداد، متخصصان نه تنها افرادی هستند که روی صحنه شرکت می کنند، بلکه شرکت کنندگان نیز هستند. ما در گفتگوها، تبادل تجربیات و ارتباطات شما را درگیر خواهیم کرد. 

از این رویداد متخصصان برجسته بازاریابی، صاحبان شرکت های بزرگ، مدیران بازاریابی، نمایندگان آژانس های تبلیغاتی و مترجمان آزاد دیدار خواهند کرد.

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان، ويزای نمايشگاهی لهستان، ویزای تجاری لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر به کشور لهستان، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تورهای نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپايی و تقویم نمایشگاه های لهستان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP نمایشگاه و کنفرانس مارکتینگ طلایی GOLDEN MARKETING EXPO 2018 لهستان
1,500,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتی ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودی سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر می باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتی در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه ای عودت داده نميشود.

کارت نمایشگاه و کنفرانس مارکتینگ طلایی GOLDEN MARKETING EXPO 2018 لهستان
500,000 تومان
خرید بلیط

این هزینه شامل هزینه صدور کارت نمایشگاه برای یک روز و حق الزحمه شرکت بابت صدور می باشد.

    • نمایشگاه و کنفرانس مارکتینگ طلایی GOLDEN MARKETING EXPO 2018 لهستان
    • نمایشگاه و کنفرانس مارکتینگ طلایی GOLDEN MARKETING EXPO 2018 لهستان
    • نمایشگاه و کنفرانس مارکتینگ طلایی GOLDEN MARKETING EXPO 2018 لهستان