ویزای نمایشگاه و کنفرانس صنعت معدن CIM 2020 کانادا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه و کنفرانس صنعت معدن CIM 2020 کانادا

نمایشگاه و کنفرانس صنعت معدن CIM 2020 کانادا
۰
(۰)

نمایشگاه سالانه معدن کانادا که با نام CIM برگزار میشود . رویداد CIM 2020 در شهر ساحلی ونکوور کانادا برگزار خواهد شد . همایش و نمایشگاه صنعت معدن. انستیتوی معدن ، متالورژی و نفت کانادا (CIM) ، انجمن فنی برجسته متخصصان مرتبط با صنعت مواد معدنی و مواد نفتی کانادایی  است که دارای ۱۱۰۰۰ عضو از صنایع است. بین صنعت ، دانشگاه و دولت برای دستیابی به راه حلهای آگاهانه از نظر زیست محیطی و اجتماعی در معدن توافقاتی وجود دارد . جامعه CIM یک پیوند اساسی در این همکاری ها است. عضویت در CIM می تواند به ارتقاء مشخصات حرفه ای شما ، توسعه شبکه تجاری و ایجاد پروفایل شرکت شما کمک کند. انستیتوی متالورژی و نفتی کانادا انواع مختلفی از عضویت را ارائه می دهد که دارای سطوح مختلف جهت رفع نیازها و اهداف شغلی حرفه ای هر صنعت معدن است. موسسه استخراج معادن ، متالورژی و نفت کانادا پیشرو در جامعه فنی غیر انتفاعی از متخصصان در صنایع معدنی ، فلزات ، مواد و انرژی کانادا است. با داشتن بیش از ۱۲۰ سال سابقه و بیش از ۱۰،۰۰۰ عضو در سطح ملی و بین المللی ، عضویت در این موسسه مزایای فراوانی را دارد. CIM تنها ۳۱ سال پس از تأسیس کانادا تشکیل شد. این موسسه در سال ۱۸۹۸ توسط یک قانون مجلس کانادا به عنوان مؤسسه معدن کانادا گنجانیده شده است. در سال ۱۹۲۰ ، آن را به انستیتوی معدن و متالورژی کانادا ، و در سال ۱۹۹۰ ، انستیتوی کانادایی معدن ، متالورژی و نفت تبدیل کرد. اعضای CIM که از صنعت ، دانشگاه ها و دولت تشکیل شده اند ، به شکل گیری ، هدایت و پیوند صنعت معدن کانادا ، چه در مرزهای ما و چه در سراسر جهان کمک می کنند.
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزا کانادا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کانادا ، اخذ ويزای نمايشگاه کانادا ، تور نمايشگاهی کانادا ، دعوتنامه تجاری کانادا ، ویزای کار کانادا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه کانادا مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه و کنفرانس صنعت معدن CIM 2020 کانادا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه و کنفرانس صنعت معدن CIM 2020 کانادا
  • نمایشگاه و کنفرانس صنعت معدن CIM 2020 کانادا
  • نمایشگاه و کنفرانس صنعت معدن CIM 2020 کانادا
  • نمایشگاه و کنفرانس صنعت معدن CIM 2020 کانادا
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • CIM