نمایشگاه و کنفرانس شبکه و امنیت CYBER SECURITY EXPO 2019 انگلستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه و کنفرانس شبکه و امنیت CYBER SECURITY EXPO 2019 انگلستان

نمایشگاه و کنفرانس شبکه و امنیت CYBER SECURITY EXPO 2019 انگلستان
۰
(۰)

نمایشگاه و کنفرانس اختصاص داده شده به اینترنت و شبکه و امنیت( سایبری ) با نام CYBER SECURITY EXPO سالانه برگزار می گردد . نمایشگاه CYBER SECURITY EXPO در سال ۲۰۱۹ در شهر لندن برگزار خواهد شد . روابط اجتماعی و مصرف کنندگان اینترنت ، پیشگیری از تهدیدهای سایبری، ورود داده ها و تجزیه و تحلیل پیشرفته، مدیریت هویت و دسترسی، حفظ حریم خصوصی و حفاظت از داده ها، مدیریت امنیت ابری و مدیریت تلفن های همراه از موضوعات این رویداد می باشند. در DIGITAL TRANSFORMATION EXPO EUROPE رهبران IT، متخصصان امنیتی و متخصصان داده  با راه حل ها و خدمات مرتبط و برنامه های تحول دیجیتال خود تکامل می یابند . تقاطع IT، امنیت سایبری و AI را در رویداد CYBER SECURITY EXPO بررسی کنید . این خطوط به طور فزاینده ای بین این سه بخش ادغام شده است. DIGITAL TRANSFORMATION EXPO EUROPE افراد متخصص این عرصه را برای دو روز یادگیری، تکنیک ها، دوره های آموزشی و نمایشگاه محصولات و راه حل های نسل بعدی، به هم پیوند می دهد.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای انگلستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت انگلستان ، ويزای نمايشگاهی انگلستان ، تور نمايشگاهی انگلستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی انگلستان می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه و کنفرانس شبکه و امنیت CYBER SECURITY EXPO 2019 انگلستان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه و کنفرانس شبکه و امنیت CYBER SECURITY EXPO 2019 انگلستان
    • نمایشگاه و کنفرانس شبکه و امنیت CYBER SECURITY EXPO 2019 انگلستان