نمایشگاه و کنفرانس راه آهن ELMIA NORDIC RAIL 2019 سوئد | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه و کنفرانس راه آهن ELMIA NORDIC RAIL 2019 سوئد

نمایشگاه و کنفرانس خطوط راه آهن ELMIA NORDIC RAIL 2019 سوئد
۰
(۰)

کنفرانس و نمایشگاه تجاری ELMIA NORDIC RAIL با موضوع خطوط راه آهن و ترافیک دو سالی یکبار برگزار می گردد ، نمایشگاه راه آهن ELMIA NORDIC RAIL در سال ۲۰۱۹ در شهر کم جمعیت و کوچک یونشوپینگ در کشور زیبای سوئد برگزار میشود .نمایشگاه ELMIA NORDIC RAIL مرکز دانش برای صنعت حمل و نقل ریلی می باشد ، در Elmia Nordic Rail مردم از سراسر جهان جمع می شوند تا با مخاطبین جدید آشنا شوند و جدیدترین نوآوری ها را بازدید کنند. Elmia Nordic Rail تنها نمایشگاه تجاری اختصاصی راه آهن در منطقه Nordic است. غرفه داران از مشاوران، شرکت های خدماتی، سازندگان وسایل نقلیه و تامین کنندگان سیستم ها ریلی و سازندگان محصولات و ارائه دهندگان خدمات در صنعت حمل و نقل ریلی می باشند .  Elmia Nordic Rail اولین بار در سال ۱۹۹۵ برگزار شد و از آن زمان دو سالی یکبار برگزار می شود. امروزه Elmia Nordic Rail بزرگترین نمایشگاه راه آهن در منطقه Nordic است و تنها نمایشگاه اختصاص داده شده به این صنعت است. نمایشگاه ELMIA NORDIC RAIL یک مکان ملاقات بین المللی و مرکز دانش برای همه چیز در حمل و نقل ریلی است. در اینجا بازدیدکنندگان می توانند آخرین اخبار را بیابند، نوآوری ها را کشف کنند، تجارب را مقایسه کنند و شبکه های متقابل را ایجاد کنند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای سوئد و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت سوئد ، ويزای نمايشگاهی سوئد ، تور نمايشگاهی سوئد ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی سوئد می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه و کنفرانس خطوط راه آهن ELMIA NORDIC RAIL 2019 سوئد
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه و کنفرانس خطوط راه آهن ELMIA NORDIC RAIL 2019 سوئد
    • نمایشگاه و کنفرانس خطوط راه آهن ELMIA NORDIC RAIL 2019 سوئد
    • نمایشگاه و کنفرانس خطوط راه آهن ELMIA NORDIC RAIL 2019 سوئد
    • نمایشگاه و کنفرانس خطوط راه آهن ELMIA NORDIC RAIL 2019 سوئد
    رویداد جزئیات
    اسپانسر ها
    • Elmia Fairs