نمایشگاه و کنفرانس رادیولوژی و تصویربرداری پزشکی RSNA 2021 آمریکا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه و کنفرانس رادیولوژی و تصویربرداری پزشکی RSNA 2021 آمریکا

ایشگاه و کنفرانس رادیولوژی و تصویربرداری پزشکی RSNA 2021 آمریکا
۰
(۰)

RSNA انجمن تخصصی رادیولوژی و تصویربرداری پزشکی سالانه در شهر شیکاگو کنفرانسی برگزار می کند . انجمن رادیولوژی آمریکای شمالی (RSNA®) یک جامعه بین المللی دارای اعضای رادیولوژیست ، فیزیکدان پزشکی و سایر متخصصان پزشکی با بیش از ۴۸۰۰۰ عضو در سراسر جهان است.
رویداد RSNA 2021 مکانی است که ایده ها و فن آوری های جدیدی که معنای کار واقعی به عنوان یک رادیولوژیست را تعریف می کند دوباره زنده می شود. توجه اصلی RSNA برای سال  ۲۰۲۱ موضوعات بهداشت و ایمنی است. وقت آن رسیده است که برای شرکت در نمایشگاه RSNA 2021 برنامه ریزی کنید!
انجمن رادیولوژی آمریکای شمالی (RSNA) سازمانی غیرانتفاعی است که ۳۱ رشته فوق تخصص رادیولوژی از ۱۴۵ کشور جهان را نشان می دهد. ما منابع آموزشی با کیفیت بالا ، از جمله اعتبارات مداوم آموزش برای حفظ گواهینامه پزشکان فراهم می کنیم ، میزبان بزرگترین کنفرانس رادیولوژی جهان هستیم و پنج ژورنال برتر با بررسی همتا را منتشر می کنیم: رادیولوژی ، رادیو گرافیک ، رادیولوژی: هوش مصنوعی ، رادیولوژی: تصویربرداری قلب و رادیولوژی: تصویربرداری سرطان.
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای آمریکا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آمریکا ، ويزای نمايشگاهی آمریکا ، تور نمايشگاهی آمریکا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کاری آمریکا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی آمریکا مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه و کنفرانس رادیولوژی و تصویربرداری پزشکی RSNA 2021 آمریکا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • ایشگاه و کنفرانس رادیولوژی و تصویربرداری پزشکی RSNA 2021 آمریکا
    • ایشگاه و کنفرانس رادیولوژی و تصویربرداری پزشکی RSNA 2021 آمریکا