نمایشگاه و کنفرانس رادیولوژی ECR 2022 اتریش | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه و کنفرانس رادیولوژی ECR 2022 اتریش

نمایشگاه و کنفرانس رادیولوژی ECR 2022 اتریش
۱
(۱)

کنگره رادیولوژی اروپا بهترین علوم را از دنیای تصویربرداری پزشکی به نمایش می گذارد . کنفرانس تصویر برداری پزشکی یا همان کنفرانس رادیولوژی سالانه با عنوان ECR برگزار میشود .برای شرکت در کنفرانس های پزشکی خارج از کشور با شمیران گشت در تماس باشید .
ECR 2022 دارای دو رویداد در سال ۲۰۲۲ خواهد بود بدین ترتیب که با توجه به وضعیت اپیدمیولوژیک در حال توسعه در اتریش، اروپا و سایر نقاط جهان در این زمان در مورد کرونا، ESR تصمیم گرفته است که ECR را در تاریخ ۲-۶ مارس به عنوان یک رویداد فقط آنلاین سازماندهی کند و یک ECR کامل در محل را در ماه جولای برگزار کند. 
ECR 2022 Overture آنلاین
در تاریخ های ۲-۶ مارس ۲۰۲۲ این رویداد مجموعه ای از جلسات تریلر را ارائه می دهد که نگاهی اجمالی به برخی از بزرگترین نکات برجسته در ECR 2022 را ارائه می دهد. این جلسات تریلر در کنار یک برنامه علمی و آموزشی هیجان انگیز، یک استودیو اختصاص داده شده به آموزش مداخله ای و فناوری، و عنصر کوچک در محل که در آن چهره های برجسته در رادیولوژی و شرکای صنعت صحبت خواهند کرد. این رویداد اعتبارات CME را ارائه می دهد و فقط به صورت آنلاین می توان در آن شرکت کرد.
ECR 2022  در تاریخ  ۱۳-۱۷ ژوئیه ۲۰۲۲
این نشان دهنده بازگشت مناسب به کنگره ای در وین است که بسیاری پیش بینی می کردند. این رویداد به طور کامل در محل، پخش آنلاین و ارائه اعتبارات CME خواهد بود. کنگره SMART ما تجربه‌ای با ECR را ارائه می‌دهد که شبیه هیچ‌ رویداد دیگری نیست، با یک برنامه بسیار جامع، رویدادهای اجتماعی هیجان‌انگیز تابستانی و یک نمایشگاه صنعتی پرهیاهو که ارزش انتظار را دارد.
به طور کلی رویداد ECR یک نشست بین المللی و یکی از رویدادهای پیشرو در رادیولوژی است. ECR یکی از بزرگترین نشست های پزشکی در اروپا و دومین نشست بزرگ رادیولوژی در جهان است. شرکت کنندگان ECR در تمام زمینه های عرصه رادیولوژی از جمله: متخصصان رادیولوژی، رادیوگراف ها، فیزیکدانان، نمایندگان صنعت، و خبرنگاران مطبوعاتی برای مطبوعات پزشکی و مصرف کننده ها فعالیت می کنند.
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشور اتریش و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اتریش ، اخذ ويزای نمايشگاهی اتریش ، تور نمايشگاه اتریش ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تحصیلی اتریش ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی اتریش مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۱ / ۵. تعداد آرا: ۱

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه و کنفرانس رادیولوژی ECR 2022 اتریش
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه و کنفرانس رادیولوژی ECR 2022 اتریش
    • نمایشگاه و کنفرانس رادیولوژی ECR 2022 اتریش
    • نمایشگاه و کنفرانس رادیولوژی ECR 2022 اتریش
    • نمایشگاه و کنفرانس رادیولوژی ECR 2022 اتریش