نمایشگاه و کنفرانس بنادر، کشتیرانی و لجستیک TRANS MIDDLE EAST 2024 امارات | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه و کنفرانس بنادر، کشتیرانی و لجستیک TRANS MIDDLE EAST 2024 امارات

نمایشگاه و کنفرانس بنادر، کشتیرانی و لجستیک TRANS MIDDLE EAST 2024 امارات
۰
(۰)

نمایشگاه Trans Middle East بزرگترین نمایشگاه و کنفرانس سالانه با موضوعات بنادر، کشتیرانی و لجستیک در خاورمیانه است که در ابوظبی کشور امارات برگزار خواهد شد .

برگزار کننده این رویداد شرکت Transport Events Limited است که در سال ۲۰۰۱ تأسیس شد، یک شرکت رویدادهای بین المللی با خدمات کامل است که هر جنبه ای از رویدادهای تجاری بین المللی نمایشگاه ها و کنفرانس ها را در هر نقطه از جهان ترتیب می دهد. Transport Events Limited مالک و اداره کننده بزرگترین بنادر سالانه کانتینری، نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک و رویدادهای تجاری کنفرانس برای آفریقا، جزایر اقیانوس هند ، خاورمیانه، دریای سیاه ، دریای بالتیک و جنوب شرقی آسیا است .این شرکت واقع در مالزی، با دفاتر نمایندگی در ایالات متحده آمریکا، ایتالیا، لبنان، کامرون و قزاقستان است . Transport Events Limited تاکنون ۱۲۸ رویداد تجاری بین المللی را در سراسر جهان مدیریت کرده است.

بیستمین نمایشگاه و کنفرانس حمل و نقل خاورمیانه ۲۰۲۴  در تاریخ سه شنبه ۲۳ تا پنجشنبه ۲۵ ژانویه ۲۰۲۴ در InterContinental ابوظبی، امارات متحده عربی برگزار خواهد شد . بزرگترین و طولانی ترین رویداد سالانه بنادر و حمل و نقل در خاورمیانه  ، این کنفرانس بین المللی دو روزه که از سه شنبه ۲۳ تا پنجشنبه ۲۵ ژانویه ۲۰۲۴ در نمایشگاه مجلل پنج ستاره InterContinental در ابوظبی برگزار می شود، ۳۰ سخنران در سطح جهانی دارد که به مسائل و چالش های موضوعی در حمل و نقل و لجستیک جهانی می پردازند. ۳۰۰ مدیر ارشد، مهندسان بندر و تصمیم گیرندگان خرید از منطقه شورای همکاری خلیج فارس، همراه با کشتیرانی پیشرو، صاحبان محموله، واردکنندگان/صادرکنندگان، خطوط کشتیرانی، حمل و نقل کالا، شرکت های لجستیک، بنادر، شرکت های عملیاتی ترمینال، اپراتورهای راه آهن و تامین کنندگان تجهیزات و خدمات بندری در این رویداد حضور دارند .

این رویداد بزرگ سالانه شامل نمایشگاه و کنفرانس حمل و نقل دریایی بین‌المللی به ۵۰ غرفه‌دار و برند فرصت ایجاد شبکه با نمایندگانی از صنعت حمل‌ونقل دریایی و لجستیک را می‌دهد. چه یک کهنه کار با تجربه در این صنعت باشید و چه تازه واردی که به دنبال تثبیت حضور خود هستید، نمایشگاه و کنفرانس حمل و نقل خاورمیانه ۲۰۲۴ چیزی برای همه ارائه می دهد. از سه شنبه ۲۳ تا پنج شنبه ۲۵ ژانویه ۲۰۲۴ در ابوظبی به ما بپیوندید تا مطمئنا بزرگترین و هیجان انگیزترین نمایشگاه و کنفرانس عملیات بنادر و ترمینال در خاورمیانه را تجربه کنید .

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشور امارات و مقدمات ورودش به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت امارات ، ويزای نمايشگاهی امارات ، تور نمايشگاه امارات ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ويزای تجاری امارات ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقويم نمايشگاهی امارات مي باشد .


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه و کنفرانس بنادر، کشتیرانی و لجستیک TRANS MIDDLE EAST 2024 امارات
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه و کنفرانس بنادر، کشتیرانی و لجستیک TRANS MIDDLE EAST 2024 امارات
    • نمایشگاه و کنفرانس بنادر، کشتیرانی و لجستیک TRANS MIDDLE EAST 2024 امارات
    • نمایشگاه و کنفرانس بنادر، کشتیرانی و لجستیک TRANS MIDDLE EAST 2024 امارات