نمایشگاه و کنفرانس ابررسانایی کاربردی EUCAS 2021 روسیه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه و کنفرانس ابررسانایی کاربردی EUCAS 2021 روسیه

نمایشگاه و کنفرانس ابررسانایی کاربردی EUCAS 2021 روسیه
۰
(۰)

کنفرانس و نمایشگاه EUCAS در اروپا در زمینه ابررسانایی کاربردی دوسالی یکبار برگزار میشود و محل برگزاری در این دوره شهر مسکو پایتخت کشور روسیه خواهد بود . به EUCAS 2021 مسکو خوش آمدید ! فدراسیون روسیه پانزدهمین کنفرانس ابررسانایی کاربردی اروپا که تحت نظارت انجمن ابررسانایی کاربردی اروپا سازمان یافته است را در ۵ تا ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۱ در Expocentre ، مسکو ، روسیه برگزار کند . EUCAS یک مجمع جهانی برای دانشمندان و مهندسان است. این کنفرانس بستر ایده آلی را برای به اشتراک گذاشتن دانش و پیشرفت های اخیر در همه زمینه های ابررسانایی کاربردی فراهم می کند: از کاربردهای بزرگ در وسایل الکترونیکی تا موارد پیشرفته و رساناها ، دامنه گسترده در عین حال یک چالش و فرصتی برای پرورش رویکردهای جدید ، میانی و ترویج دیدگاه های متقابل در میان صاحبان فن و صاحب نظران در زمینه های مختلف ابررسانایی کاربردی است. کمیته برنامه علمی این چالش را پذیرفته و در حال طراحی یک برنامه متنوع و مهیج است. مطابق با سنت کنفرانس های قدیمی مربوط به ابررسانایی کاربردی ، و به دنبال تجربه موفقیت آمیز ، کلیه مقالات ارائه شده در کنفرانس واجد شرایط ارسال به یک مقاله ویژه معاملات IEEE درباره ابررسانایی کاربردی هستند. تورهای فنی به برخی از موسسات در مسکو و اطراف برگزار می شود. ما قصد داریم برنامه علمی را با یک رویداد تبلیغاتی شبانه ، برای حفظ سفر مسکو شما ، تکمیل کنیم. بازدید از موزه هایی در کلاس جهانی ، تئاتر بولشوی و بسیاری دیگر از امکانات فرهنگی به عنوان یک برنامه فرهنگی برای شرکت کنندگان و افراد همراه ارائه می شود. ما به نمایندگی از هیئت ESAS ، سازمان دهندگان محلی ، کمیته برنامه و بسیاری از داوطلبانی که در زمینه برگزاری کنفرانس کمک می کنند ، در سپتامبر ورود شما را به مسکو خوش آمد می گوییم .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای روسیه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت روسیه ، اخذ ويزای نمايشگاهی روسیه ، تور نمايشگاهی روسیه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تحصیلی روسیه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه روسیه مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج نمایشگاه و کنفرانس ابررسانایی کاربردی EUCAS 2021 روسیه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه و کنفرانس ابررسانایی کاربردی EUCAS 2021 روسیه
    • نمایشگاه و کنفرانس ابررسانایی کاربردی EUCAS 2021 روسیه