نمایشگاه وسایل نقلیه و کلاسیک RETROMÓVIL MADRID 2021 اسپانیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه وسایل نقلیه و کلاسیک RETROMÓVIL MADRID 2021 اسپانیا

نمایشگاه وسایل نقلیه RETROMÓVIL MADRID 2021 اسپانیا
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی وسایل نقلیه کلاسیک و کلکسیون خودروها با نام RETROMÓVIL MADRID  سالانه در شهر مادرید کشور اسپانیا برگزار میشود . نمایشگاه ماشین Eventos del Motor بیش از ۲۸ سال به سازماندهی جامع نمایشگاه ها به طور خاص در بخش خودروهای کلاسیک اختصاص دارد. رویداد RETROMÓVIL MADRID در سال ۱۹۹۲ متولد شد. در آن زمان ، تیمی از متخصصان به رهبری خوزه انریکه الویرا و دنیای موتور به عنوان رابط ، شروع به کار کردند تا درهای نمایشگاه اتومبیل I Vigo را باز کنند ، رویدادی که با موفقیت زیادی برگزار شد و RETROMÓVIL MADRID دومین نمایشگاه فعال قدیمی در این زمینه در اسپانیا شده است. در سال ۲۰۰۱ ، با افتتاح دفتر مرکزی در پرتغال روند بین المللی سازی رویداد را آغاز کردند. در نتیجه این تجربه ، autoClássico Porto ، نمایشگاه بین المللی اتومبیل و موتور سیکلت کلاسیک متولد شد ، رویدادی که خود را به عنوان بزرگترین نمایشگاه اتومبیل های کلاسیک در شبه جزیره ایبری تثبیت کرده و همچنان پس ازتاسیس به رشد خود ادامه می دهد. در سال ۲۰۱۱ اونتوس دل موتور در سراسر منطقه ملی توسعه گسترده ای پیدا کرد و مجموعه ای از نمایشگاه ها را در بخش وسایل نقلیه کلاسیک در مناطق مختلف جغرافیایی اسپانیا راه اندازی کرد. اینگونه بود که Retro Galicia و Retro Clásica Bilbao در سال ۲۰۱۱ متولد شدند و پس از آنها Retro Valencia، Retro Málaga، RetroMotor Barcelona، Epocauto Reus و Retromóvil Madrid.
ما در حال حاضر دفاتر خود را در اسپانیا و پرتغال داریم و یک تیم پویا و چند رشته ای تشکیل دادیم که تجربه زیادی در زمینه برگزاری رویدادها و نمایشگاه های تجاری دارد. بیش از ۲۰۰ نمایشگاه تجاری سازمان یافته و ۷ میلیون بازدید کننده پذیرفته شده ، ما را به عنوان شرکت خصوصی پیشرو در بخش شبه جزیره ایبری در آورده است.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن اسپانیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اسپانیا ، ويزای نمايشگاهی اسپانیا ، تور نمايشگاهی اسپانیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری اسپانیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی اسپانیا مي باشد .

 


این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه وسایل نقلیه و کلاسیک RETROMÓVIL MADRID 2021 اسپانیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه وسایل نقلیه RETROMÓVIL MADRID 2021 اسپانیا
    • نمایشگاه وسایل نقلیه RETROMÓVIL MADRID 2021 اسپانیا
    • نمایشگاه وسایل نقلیه RETROMÓVIL MADRID 2021 اسپانیا
    • نمایشگاه وسایل نقلیه RETROMÓVIL MADRID 2021 اسپانیا