ویزای نمایشگاه وسایل نقلیه تجاری IAA COMMERCIAL VEHICLES 2021 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه وسایل نقلیه تجاری IAA COMMERCIAL VEHICLES 2021 آلمان

نمایشگاه وسایل نقلیه تجاری IAA COMMERCIAL VEHICLES 2021 آلمان
۰
(۰)

نمایشگاه وسایل نقلیه تجاری IAA ، نمایشگاهی بین المللی با موضوع وسایل نقلیه تجاری است که دو سالی یکبار برگزار می گردد . محل برگزاری رویداد IAA COMMERCIAL VEHICLES در این دوره شهر هانوفر یکی از شهرهای آلمان و مرکز ایالت فدرال نیدرزاکسن است.
نمایشگاه بین المللی IAA مهمترین نمایشگاه تجاری جهانی برای وسائل نقلیه ، حمل و نقل و تدارکات است. هنگامی که برای اولین بار در سال ۱۸۹۷ افتتاح شد ، فقط ۸ وسیله ارائه شد. از آن زمان نمایشگاه چنان رشد کرده است که برگزارکنندگان مجبور شدند بخش های نمایشگاه را جدا کنند. بنابراین از سال ۱۹۹۱ وسایل نقلیه تجاری IAA که همیشه در سالهای زوج در هانوفر اتفاق می افتد و IAA که در سالهای فرد در فرانکفورت صورت می گیرد جدا شدند. نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه اتومبیل در جهان است و هم برای افراد حرفه ای و هم برای بازدید کنندگان عمومی پذیرا است. تولیدکنندگان برای معرفی وسایل نقلیه و محصولات جدید و همچنین مطالعات و مفاهیم از نمایشگاه به طور منظم استفاده می کنند. IAA بستر بین المللی برای همه کسانی است که اتومبیل های سواری را تولید یا استفاده می کنند.در IAA اولین نمایش های جهانی نشان داده می شود که قدرت و پایداری نوآورانه صنعت خودرو را برجسته می کند. تمرکز بر روی وسایل نقلیه کارآمد متناظر با افزایش تقاضای مشتریان برای کیفیت ، ایمنی ، راحتی و طراحی است.
نمایشگاه IAA COMMERCIAL VEHICLES با سخنرانی ها و میزگردهای مختلف در مورد موضوعات به عنوان نتایج تحقیق و توسعه در صنعت خودرو همراه است که برنامه نمایشگاه را کامل می کند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاه آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای تجاری آلمان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی آلمان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه وسایل نقلیه تجاری IAA COMMERCIAL VEHICLES 2021 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه وسایل نقلیه تجاری IAA COMMERCIAL VEHICLES 2021 آلمان
  • نمایشگاه وسایل نقلیه تجاری IAA COMMERCIAL VEHICLES 2021 آلمان
  • نمایشگاه وسایل نقلیه تجاری IAA COMMERCIAL VEHICLES 2021 آلمان
  • نمایشگاه وسایل نقلیه تجاری IAA COMMERCIAL VEHICLES 2021 آلمان
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Deutsche Messe AG Hannover