ویزای نمایشگاه والدین و ​​نوزادان LE SALON BABY LYON 2020 فرانسه

نمایشگاه والدین و ​​نوزادان LE SALON BABY LYON 2020 فرانسه

نمایشگاه سالانه نوزاد شهر لیون فرانسه که با نام THE BABY LYON FAIR یا به فرانسوی LE SALON BABY LYON در سومین شهر بزرگ فرانسه، پس از پاریس و مارسی، یعنی شهر لیون برگزار میشود . THE BABY LYON نمایشگاهی برای والدین ، ​​نوزادان و کودکان خردسال است . این رویدادی قابل قبول برای والدین آینده و والدین جوان است، بلکه کشف دنیای جدیدی برای آنها است. وسایل و تجهیزات خود را انتخاب کنید ، بدانید چه چیزهایی جدید اند، شیوه های خرید خوب را یاد بگیرید. بیش از ۲۱ سال است که در نمایشگاه های کودک و نوزاد زیباترین ماجراجویی های زندگی را به والدین آینده و جوان کمک می کنیم. اطلاعات ارزشمند زیادی در نمایشگاه THE BABY LYON ارائه میشوند از جمله : آدرس های مورد نیاز ، توصیه ها ، نوآوری ها ، نکات ، رویدادها و کارگاه ها. با متخصصان صحبت کنید: تمام سوالات خود را در مورد موضوعاتی مانند مراقبت ، بهداشت ، تجهیزات ، تغذیه ، زایمان ، شیردهی و … بپرسید . به طور زنده تست کنید ، محصولات را کنترل کنید تا انتخاب های خود را آزادانه انجام دهید . از تخفیف ها و پیشنهادات اختصاصی که در هیچ کجای دیگر نمی توانید پیدا کنید بهره مند شوید . آموزش در کارگاه های آموزشی برای یادگیری در مورد شیوه ها: ماساژ کودک ، کمک های اولیه کودکان ، حمل و نقل و غیره.برند های مسئولانه برای کودک ، محصولات طبیعی یا ارگانیک را در منطقه Carré Nature کشف کنید. غرفه داران ما پیشنهادات زیادی را در مورد کالسکه ها و لوازم مراقبت از کودک ، پوشک ، لوازم آرایشی برای مادران و نوزادان ، مواد غذایی برای زنان باردار و نوزادان ارائه می دهند. اما همچنین وسائل ایمنی در ماشین و خانه ، اسباب بازی نیز ارائه میشود .

در Salon Baby de Lyon می توانید:

  • محصولات و خدمات جدید را کشف و آزمایش کنید.
  • از تخفیف ها و پیشنهادات اختصاصی بهره مند شوید.
  • برای یادگیری شیوه های خوب در کارگاه ها و فعالیت ها شرکت کنید.
  • از متخصصین زایمان و اوایل کودکی مشاوره بگیرید.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، دعوتنامه تجاری فرانسه ، ویزای بلند مدت فرانسه ، ویزای فرانسه شینگن توریستی ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی فرانسه مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه والدین و ​​نوزادان LE SALON BABY LYON 2020 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه والدین و ​​نوزادان LE SALON BABY LYON 2020 فرانسه
  • نمایشگاه والدین و ​​نوزادان LE SALON BABY LYON 2020 فرانسه
  • نمایشگاه والدین و ​​نوزادان LE SALON BABY LYON 2020 فرانسه
  • نمایشگاه والدین و ​​نوزادان LE SALON BABY LYON 2020 فرانسه