نمایشگاه هنر و عتیقه جات ANTICA NAMUR 2018 بلژیک | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه هنر و عتیقه جات ANTICA NAMUR 2018 بلژیک

نمایشگاه هنروعتیقه جات ANTICA NAMUR 2018 بلژیک
۰
(۰)

نمایشگاه هنر و عتیقه جات ANTICA NAMUR 2018 رویدادی سالانه با میزبانی شهر نمور بلژیک می باشد . نمایشگاهی هنری عالی که از سال ۱۹۷۷ در حال برگزاری هست .Antica Namur به عنوان یکی از معتبرترین نمایشگاه های هنر و عتیقه در اروپا شناخته می شود. این نمایشگاه صد و بیست و پنجمین دوره اش می باشد که برندهای بزرگ بین المللی و همچنین نمایندگی های مجاز خرید و فروش عتیقه و صاحبان گالری ها را نیز جمع در یک محل جمع کرده است . این امر باعث شده طیف گسترده ای از وسائل و کالا در این نمایشگاه عرضه گردد . در طول سالهای زیاد Antica Namur شهرت خوبی را پیدا کرده است و آن به یک قرار ملاقات ثابت برای کسانی که هنر و عتیقه را دوست دارند تبدیل شده است .

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای تجاری بلژیک و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت بلژیک ، ويزای نمايشگاهی بلژیک ، تور نمايشگاهی بلژیک ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و لیست نمایشگاه های کشور بلژیک مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP نمایشگاه هنروعتیقه جات ANTICA NAMUR 2018 بلژیک
1,650,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتي در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه اي عودت داده نميشود.

کارت نمایشگاه هنروعتیقه جات ANTICA NAMUR 2018 بلژیک
600,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل هزينه صدور کارت نمايشگاه براي يک روز و حق الزحمه شرکت بابت صدور ميباشد.

    • نمایشگاه هنروعتیقه جات ANTICA NAMUR 2018 بلژیک
    • نمایشگاه هنروعتیقه جات ANTICA NAMUR 2018 بلژیک
    • نمایشگاه هنروعتیقه جات ANTICA NAMUR 2018 بلژیک
    • نمایشگاه هنروعتیقه جات ANTICA NAMUR 2018 بلژیک