ویزای نمایشگاه هنر و صنایع دستی ARTI & MESTIERI EXPO 2020 ایتالیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه هنر و صنایع دستی ARTI & MESTIERI EXPO 2020 ایتالیا

نمایشگاه هنر و صنایع دستی ARTI & MESTIERI EXPO 2020 ایتالیا
۰
(۰)

نمایشگاه هنر و صنایع دستی ARTI & MESTIERI EXPO سالانه در شهر رم برگزار میشود . Arti e Mestieri اتفاقی است که در رم فضای مهمی را برای ارتقا صنعت کار و محصولات کار آن ایجاد می کند. توجهی که سری چهاردهم این نمایشگاه به صنایع دستی اختصاص می دهد این امکان را فراهم می کند تا پیشنهادات خود را در راستای ایده های هدیه های کار خاص ، وسائل گرانبها ، معتبر و اصلی گسترش دهد و به مکانی برای اشیا ، غذا و هدایا تبدیل شود. این رویداد از ۱۲ تا ۱۵ دسامبر برای عموم آزاد است ، تا به ارائه راه حل و پاسخ به درخواست بازدیدکنندگانی که به دنبال ایده برای هدایای منحصر به فرد و مقرون به صرفه در ایتالیا هستند کمک کند .Arti e Mestieri یک ویترین و بازار است ، مکانی مناسب برای گردهم آوردن تولیدکنندگان و مصرف کنندگانو همچنین زمان ایده آل برای خرید ۱۰۰٪ هدایای کریسمس دست ساز. نمایشگاه Arti e Mestieri به عنوان فرصتی برای شرکت ها جهت دیدار با بازار برنامه ریزی شده است ، در این بازار محصولات خود را به مخاطبان گسترده ای متشکل از خریداران بالقوه ارائه خواهید داد و می فروشید. نمایشگاه صنایع دستی ایتالیا ARTI & MESTIERI EXPO به مأموریت اصلی خود پاسخ می دهد: ایجاد شرایطی برای صنعتگران برای ایجاد روابط تجاری جدید و پایه ریزی برای انجام تجارت با تجربه شبکه های جدید روابط.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا ، اخذ ويزای نمايشگاهی ایتالیا ، تور نمايشگاهی ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کاری ایتالیا ، ویزای گردشگری ایتالیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه ایتالیا مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه هنر و صنایع دستی ARTI & MESTIERI EXPO 2020 ایتالیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه هنر و صنایع دستی ARTI & MESTIERI EXPO 2020 ایتالیا
    • نمایشگاه هنر و صنایع دستی ARTI & MESTIERI EXPO 2020 ایتالیا
    • نمایشگاه هنر و صنایع دستی ARTI & MESTIERI EXPO 2020 ایتالیا
    • نمایشگاه هنر و صنایع دستی ARTI & MESTIERI EXPO 2020 ایتالیا