نمایشگاه نساجی FABRICS & MORE 2019 هلند | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه نساجی FABRICS & MORE 2019 هلند

نمایشگاه نساجی FABRICS & MORE 2019 هلند
۰
(۰)

نمایشگاه FABRICS & MORE با موضوعات پارچه و لوازم مرتبط ، یک پلت فرم حرفه ای برای کارآفرینان که به دنبال تامین کنندگان، عمده فروشان، تولید کنندگان در مد، دکوراسیون منزل، مدل های خود ساخته و انواع پارچه ها می باشند . نمایشگاه FABRICS & MORE برگزار می گردد و در سال ۲۰۱۹ شهر سالانه اوترخت هلند میزبانی این رویداد را بر عهده دارد . بد نیست بدانید اوترخت یک شهر مهم و دانشگاهی در هلند و اروپا است . در ۱۵ و ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۹، ASWS پنجمین بار نمایشگاه Fabrics & More در Expo Houten (نزدیک اوترخت) برگزار خواهد کرد. Fabrics & More یک نمایشگاه تجاری با غرفه دارانی از محصولات پارچه های سفارشی، مد،دکور خانه و غیره و همچنین پشم، چرم و دکمه و … است. در سال ۱۹۹۴، الی ون استیوینبرگ و روود والد هوبر ASWS را به عنوان برگزار کننده در نمایشگاه های تجاری و ناشر در مجله ها افتتاح کردند. این روزها، دنی روبوتس به تیم مدیریت اضافه شده است و ASWS با چندین طرح جدید در نمایشگاه های تجاری و کنگره ها به آنچه که امروز ASWS است، در حال رشد است.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای هلند و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت هلند ، ويزای نمايشگاهی هلند ، تور نمايشگاهی هلند ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی هلند می باشد .


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه نساجی FABRICS & MORE 2019 هلند
5,000,000 تومان
خرید بلیط

شامل ( ويزا ، وقت سفارت ،رزرو هواپيما ،بيمه مسافرتي ،پرکردن فرم ها و ...).

ملاحضات :

1- هزينه بليط نمايشگاه جدا حساب ميشود و بايد مطابق با شرايط ارزي روز محاسبه شود.

2- شميران گشت با توجه به ملاحضات خود امکان گرفتن ضمانت بازگشت از سفر را در هر مبلغي دارد.

3- شميران گشت در صدور يا عدم صدور ويزا هيچ دخل و تصرفي ندارد و در صورت عدم صدور ويزا توسط سفارت بعد از کسر هزينه هاي جاري مبلغ مورد نظر عودت داده ميشود.

4-هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد.

    • نمایشگاه نساجی FABRICS & MORE 2019 هلند
    • نمایشگاه نساجی FABRICS & MORE 2019 هلند
    • نمایشگاه نساجی FABRICS & MORE 2019 هلند
    • نمایشگاه نساجی FABRICS & MORE 2019 هلند