نمایشگاه نان و قنادی FBK 2023 سوئیس | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه نان و قنادی FBK 2023 سوئیس

۰
(۰)

نمایشگاه FBK فقط دوسالی یکبار در شهر برن سوئیس برگزار میشود . FBK نمایشگاه تجاری سوئیس برای صنعت نانوایی و قنادی است. رویداد FBK به معنای الهام گرفتن، تبادل ایده و اجازه تصمیم گیری های آینده محور در فضایی خوب و صمیمی است. بیش از ۲۴۰ شرکت و نمایندگان بین المللی آنها برای ۳۰۰۰۰ بازدید کننده در محیطی با بیش از ۲۰۰۰۰ متر محصولات و خدمات خود را به نمایش می گذارند . برای شرکت در نمایشگاه قنادی و نانوایی سوئیس با کارشناسان شمیران گشت در تماس باشید .
نوآوری و سنت در صنایع غذایی:
FBKplus محل گردهمایی صنعتی جدید برای تولید مواد غذایی و نوشیدنی های تجاری و صنعتی است. نمایندگان نانوایی/شیرینی، گوشت و فرآورده های گوشتی، شیر و پنیر و همچنین تولید نوشیدنی و تولیدکنندگان محصولات گیاهی مورد نظر قرار می گیرند. بازدیدکنندگان نمایشگاه تجاری را در غرفه خود متقاعد کنید یا از انجمن نوآوری ما برای رویدادهای صنعتی، سخنرانی ها، بحث های پنل یا مزه استفاده کنید.
با شرکت در نمایشگاه FBK سوئیس به حدود ۱۰۰۰۰ بازدیدکننده تجاری دست پیدا کنید. گروه هدف بازدیدکنندگان شامل طیف گسترده ای از بخش های تولید مواد غذایی تجاری و صنعتی است. نمایندگان خرید، عملیات و تولید و همچنین مدیران و کارکنان در توسعه، بازاریابی و فروش مورد خطاب قرار می گیرند.

نانوایی، قنادی 
گوشت و فرآورده های گوشتی
شیر، لبنیات و پنیر
نوشیدنی های سرد و گرم

با انجمن FBKplus آخرین نوآوری ها و روندها را در سخنرانی ها، دورهای بحث و کارگاه ها دریافت کنید و فرصت های شبکه گسترده ای را پیدا کنید .

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشور سوئیس و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت سوئیس ، ويزای نمايشگاهی سوئیس ، تور نمايشگاهی سوئیس ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ويزای تجاری سوئیس ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقويم نمايشگاه سوئیس مي باشد.

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه نانوایی و قنادی FBK 2023 سوئیس
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه نانوایی و قنادی FBK 2023 سوئیس
    • نمایشگاه نانوایی و قنادی FBK 2023 سوئیس
    • نمایشگاه نانوایی و قنادی FBK 2023 سوئیس