ویزای تجاری نمایشگاه میوه و سبزیجات FRUCHTWELT BODENSEE 2020 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای تجاری نمایشگاه میوه و سبزیجات FRUCHTWELT BODENSEE 2020 آلمان

نمایشگاه میوه و سبزیجات FRUCHTWELT BODENSEE 2020 آلمان
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی و تجاری میوه ، انواع توت ها و سبزیجات که فقط دو سالی یکبار در شهر فریدریشسهافن آلمان با نام FRUCHTWELT BODENSEE برگزار میشود . در نمایشگاه FRUCHTWELT BODENSEE از آخرین تحولات و محصولات در زمینه های کشت میوه ، تقطیر ، ماشین های برداشت ، محافظت از گیاهان ، نهالستان ها ، درختان و همچنین محصولات کشاورزی ، به کشاورزان و تولید کنندگان میوه اطلاع می یابید. طبق معمول ، این نمایشگاه نه تنها با سلیقه کشاورزان بلکه با میوه سازان با طیف گسترده ای از مباحث برخوردار است ، از بازار جهانی میوه و محصولات کشاورزی گرفته تا نبوغ صنعتی تا ارائه انواع جدید سیب در نمایشگاه FRUCHTWELT BODENSEE مورد توجه قرار گرفته است . نکات برجسته حرفه ای ، روزهای کشت میوه ، برنامه سخنرانی در مورد موضوعات فعلی این صنعت از بخش های دیگر این رویداد است. نمایشگاه بین المللی تولید میوه ، تقطیر  و فناوری کشاورزی ، بازدید کنندگان را از آخرین تحولات و محصولات در زمینه های کشت میوه ، تقطیر ، ماشین های برداشت ، محافظت از گیاهان ، نهالستان های درختی ، محصولات کشاورزی و ارائه پیشنهادات برای تولید کنندگان خانگی آگاه می کند. . FRUCHTWELT BODENSEE 2020 از روز جمعه ، ۱۴ فوریه تا یکشنبه ۱۶ فوریه ۲۰۲۰ در فردریکشافن در دریاچه کنستانس برگزار می شود.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای شينگن آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاه آلمان ، تور نمايشگاه آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای تجاری آلمان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی آلمان مي باشد .

 


این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه میوه و سبزیجات FRUCHTWELT BODENSEE 2020 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه میوه و سبزیجات FRUCHTWELT BODENSEE 2020 آلمان
    • نمایشگاه میوه و سبزیجات FRUCHTWELT BODENSEE 2020 آلمان
    • نمایشگاه میوه و سبزیجات FRUCHTWELT BODENSEE 2020 آلمان
    • نمایشگاه میوه و سبزیجات FRUCHTWELT BODENSEE 2020 آلمان