نمایشگاه و کنفرانس تجهیزات و مواد نیمه هادی SEMICON EUROPA 2021 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه و کنفرانس تجهیزات و مواد نیمه هادی SEMICON EUROPA 2021 آلمان

نمایشگاه و کنفرانس تجهیزات و مواد نیمه هادی SEMICON EUROPA 2021 آلمان
۰
(۰)

نمایشگاه و کنفرانس بین المللی مختص تجهیزات ، خدمات و مواد نیمه هادی سالانه با عنوان SEMICON EUROPA برگزار می گردد . کنفرانس موارد نیمه هادی SEMICON EUROPA این دوره در شهر مونیخ آلمان برگزار خواهد شد . SEMICON EUROPA تمام بخش های صنایع میکرو الکترونیک از جمله نیمه هادی ها ، LED ها ، MEMS ، چاپی ها / ارگانیک / انعطاف پذیر و سایر موارد در قاره سبز پشتیبانی می کند.
غرفه داران و شرکت کنندگان در رویداد SEMICON EUROPA برای ایجاد تغییر و رفع روندهای شکل گیری این صنعت با یکدیگر دیدار می کنند. امسال SEMICON Europa با همكاری Productronica در مونیخ ، آلمان برگزار خواهد شد و قوی ترین رویداد  را برای تولید قطعات الکترونیك در اروپا ایجاد می كند و دامنه حاضران را در سراسر زنجیره الکترونیك گسترش می دهد. رویدادهای SEMICON Europa فرصتی برای شرکت کنندگان برای تبادل ایده و ارتقا فرآیندها و پیشرفت فن آوری با پیشرفته ترین و نوآورانه ترین تولیدات الکترونیک در اروپا می باشد. مکانی مناسب در مرکز در اروپا ، مونیخ ده ها هزار بازدید کننده بین المللی را به خود جلب خواهد کرد.
موارد استفاده پیشرفته نیمه هادی ها می تواند در دستگاه های پزشکی و خودرو امکان تولید هوشمند و فرآیندهای جدید برای اتوماسیون را فراهم اورد . نقش صنعت نیمه هادی در امکان پذیرش فناوری جدید و رفع گلوگاه ها در پذیرش فناوری جدید ، آمادگی فناوری در مقابل استقرار سهم نیمه هادی برای آینده ای پایدار با پیشرفت در انواع مواد – گازها ، مواد شیمیایی ، ماسک ها ، پوشش ها ، کپسول ها ، چسب ها و غیره می باشد.  به عنوان یک قسمت اساسی در ساخت دستگاه های نیمه هادی لوازم الکترونیکی و دستگاه های قدرت برای کاربردهای گسترده ساخت هوشمند – راه حل های سخت افزاری و نرم افزاری الکترونیک نیز است .  محاسبات با کارایی بالا ، محاسبات دقیق ، فن آوری های پیشرفته ،سنجش دستورالعمل های عمومی  ، همه موارد در SEMICON EUROPA وجود دارد 
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای شينگن آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاه آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کارآموزی در آلمان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه آلمان مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه و کنفرانس تجهیزات و مواد نیمه هادی SEMICON EUROPA 2021 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه و کنفرانس تجهیزات و مواد نیمه هادی SEMICON EUROPA 2021 آلمان
  • نمایشگاه و کنفرانس تجهیزات و مواد نیمه هادی SEMICON EUROPA 2021 آلمان
  • نمایشگاه و کنفرانس تجهیزات و مواد نیمه هادی SEMICON EUROPA 2021 آلمان
  • نمایشگاه و کنفرانس تجهیزات و مواد نیمه هادی SEMICON EUROPA 2021 آلمان
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Semi North America
  • Messe München GmbH